Zažite chuť adrenalínu, 15. – 18. 3. 2012

Všetci návštevníci, ktorí prídu na výstavisko v sobotu a v nedeľu na motocykli, majú vstup aj parkovné zdarma!

Výstava Motocykel sa uskutoční už dvanástykrát a opäť prinesie komplexný pohľad na svet motocyklov. Nebudú chýbať vzrušujúce modelové novinky. Široká ponuka zahrnie skútre, choppery, cestné motocykle, naháče, troj a štvorkolky, či dokonca aj rikše. Expozície skrášlia atraktívne hostesky, ktoré ochotne pomôžu napríklad aj pri výbere špeciálneho oblečenia a motocyklových doplnkov.

Návštevníci si vychutnajú pocit vetra vo vlasoch a chuť adrenalínu na dvoch kolesách. Sprievodný program obsiahne testovacie jazdy, exhibičné a kaskadérske vystúpenia, či ukážky motokrosu.

Výstava Motocykel je jediným podujatím svojho druhu na Slovensku. Je sviatkom pre všetkých priaznivcov motocyklov, či tých, ktorí radi snívajú a obdivujú výkonné stroje.

Nebude chýbať samostatná sekcia tuningu a motocyklov stavaných na zákazku pod názvom Customs of Slovakia. Ide o oficiálny slovenský šampionát v bike buildingu. Prehliadka bude sprevádzaná zaujímavým programom s hudobnými skupinami, módnymi prehliadkami, zvukovou a svetelnou show. K výstave patrí aj vyhodnotenie odbornej novinárskej ankety Motocykel roka. Spomedzi nominovaných kandidátov budú ocenené najzaujímavejšie modely v kategóriách Supersport, Touring, Naked, Cruiser, Off road a Scooter.

Výstava Cyklo Show je zameraná na prezentáciu rôznych typov bicyklov, technického oblečenia a praktických informácií, ktoré pomôžu užiť si čas strávený v prírode na bicykli. Viaceré značky prinášajú na trh čoraz populárnejšie elektrické bicykle. Verejnosť si rôzne typy bicyklov vyskúša na cyklodráhe.

Boat Show ukáže čaro a romantiku, ktoré so sebou nesie trávenie dovolenky na lodi. Predstaví plachetnice, vybavenie pre jachtárov a jachting, motorové člny, lodné motory, služby a potrebné príslušenstvo. Osloví zaujímavou ponukou lodí a doplnkov všetkých lodiarov - profesionálov, ale aj tých ktorí ešte len uvažujú o okúsení tohto zaujímavého životného štýlu.

Výstava Rybárstvo a voľný čas ponúkne kompletný sortiment na rybárčenie od oblečenia, obuvi, prútov, cez člny, krmivá a doplnky.