Záverečná tlačová správa z 4. 2. 2012

V termíne 3. - 4. 2. 2012 sa v Inchebe uskutočnil medzinárodný veľtrh kozmetiky Interbeauty spolu so svadobným veľtrhom. Podujatia predstavili ponuku 187 vystavovateľov z Česka, Maďarska, Poľska, Rakúska a Slovenska. Nechýbali stovky líčidiel, telovej i vlasovej kozmetiky, nové trendy v starostlivosti o pleť, svadobné šaty, obleky, rôzne poradenstvo a služby. Napriek mrazivému počasiu si cestu do Incheby našlo viac ako desaťtisíc návštevníkov.

Zmenáreň na Interbeauty:Veľtrhy sprevádzalo mnoho sprievodných programov. Vrcholným podujatím piatka bola celoslovenská kadernícka

súťaž Hair Cup organizovaná Branim Gröhlingom, v ktorej si tento rok zmeralo sily 126 študentov i majstrov odborného výcviku. Vo svojich účesových i makeupových kreáciách stvárňovali geishe, sladké krásky a la Barbie, americké prototypy ženy v domácnosti 50-tych rokov a náročné krátke strihy. Priebeh súťaže doplnila aj exhibícia držiteľa titulu majster sveta v účesovej tvorbe, Seana Kasumoviča.

Tradičným programom veľtrhu Interbeauty sú majstrovstvá Slovenskej republiky v bodyarte. Prihlásení súťažiaci maľovali pestré motívy plesov a zábav. Budúcim nevestám veľtrh ponúkol trendy v líčení, svadobné účesy a zdobenie nechtov na svadobnú tému. Stovky návštevníčok využilo možnosť bezplatne si nechať skontrolovať znamienka v rámci prevencie melanómu.

Svadobný veľtrh pripravil množstvo zaujímavých sprievodných programov. Na pódiu sa vystriedajú tanečné a hudobné vystúpenia, módne prehliadky, prezentácie svadobných služieb a súťaže. V sobotu získal zamilovaný pár z Prešova svadbu v hodnote 6000 Eur.

Najbližšie sa Interbeauty bude konať v kombinácii s Esoterikou
a Biostylom 4. - 6. 10. 2012.

Pre viac informácií kontaktujte:
Martina Sekulová
Communication manager, hovorkyňa
T 00421-2-6727 3345
F 00421-2-6727 2254
M 00421-911 100 726
E msekulova@incheba.sk