Záverečná tlačová správa výstav Motocykel a Boat Show

Od štvrtka do nedele bratislavské výstavisko patrilo všetkým milovníkom silných strojov. Na mimoriadne obľúbených výstavách MOTOCYKEL a BOAT SHOW sa na ploche 19 000 m2 predstavilo 135 vystavovateľov z 9 krajín. Svojou exkluzívnou ponukou a adrenalínovým programom prilákali 57 113 návštevníkov. Výstavu motoriek a lodí počas štyroch dní sprevádzala Motozóna s rockovými koncertmi, súťažami a množstvom zábavy.

Na výstave Motocykel si záujemcovia mohli obzrieť nielen sériovo vyrábané motocykle, ale aj exkluzívne pretekárske špeciály a jedinečné prestavby motoriek či stroje vyrobené na zákazku v sekcii Customs of Slovakia. Exkluzívnym prekvapením bolo predstavenie nového modelu od Harley-Davidson Street Rod™, ktorý vyrástol na platforme Street, je postavený do mestskej premávky, ale prináša vzrušujúce zážitky aj mimo mesta. Nový model bol verejnosti celosvetovo predstavený len pár minút pred začiatkom výstavy. Jednotlivé značky okrem svojich známych modelov ukázali aj dlho očakávané kúsky a slovenské výstavné premiéry. Počas výstavy boli tradične vyhlásené výsledky odbornej novinárskej ankety Motocykel roka.

Obrovský záujem zaznamenali adrenalínové vystúpenia kaskadérov, exhibičné jazdy trialistov, autogramiády jazdcov z Rally Dakar či prezentácie týkajúce sa bezpečnosti na motorke. Skvelý program plný rockovej hudby, súťaží a zábavy pre návštevníkov prichystala Motozóna. Pre deti boli k dispozícii jazdy na minibikeoch, či zábava na elektrických autíčkach.

Výstava Boat Show priniesla prehliadku  jácht, motorových člnov, vodných skútrov a príslušenstva pre vodné športy. Návštevníci mohli získať informácie o vykonaní kapitánskych skúšok a porovnať výhody a nevýhody plachetníc a jácht pre strávenie svojej dovolenky na vode.

 

Pre viac informácií kontaktujte:

Antónia Čermáková
marketingový špecialista
M + 421 911 100 797
T  + 421 2 6727 2142