Novinky prezentované na veľtrhuLEPŠIA VOĽBA

Prvá permanentná krémová farba na vlasy s technológiou INFINITE COLOR+ a KV TECHNOLOGY, stvorená v súlade s vedou i prírodou.

ČO MÁME NOVÉ?
O 75% dlhšie trvajúca farba (po 5 umytiach)*
O 23% intenzívnejšia farba*
100% krytie šedín
BEZ PPD a resorcinolu

Menej dráždivé zloženie**

S nízkym obsahom amoniaku (najviac 1% pri zmesi 1:1,5)
O 25% viac lipidov a vyživujúcich prísad
Tolerantná k pokožke a vlasom
Obohatená o rastlinný keratín
Zloženie vhodné pre vegánov
Pigmenty vysokej kvality

*Inštrumentálne laboratórne testy (kolometrické údaje). Testované nezávislými laboratóriami.
** Napriek zníženej dráždivosti zloženia je riziko alergie stále vysoké. Pred farbením stále vykonajte test na podozrenie z alergie. Postupujte podľa bezpečnostných pokynov na obale.

Farbiaci krém na vlasy EVE 100 ML

      


Aj tento rok Vám predstavíme na veľtrhu Interbeauty 2019 naše parfumy. Môžete si prísť vyskúšať novinky zo sveta orientu. V ponuke máme rôzne druhy vôní sviežejšie aj ťažšie parfumy. Niektoré majú čisto arabské zloženie a v niektorých sú pridané francúzske prísady. Všetky parfumy máme od jedného výrobcu s ktorým spolupracujeme

už viac ako sedem rokov.

Tešíme sa na Vás

Dubaiperfumes 

Aj tento rok Vám predstavíme na veľtrhu novogeneračnú technológiu v nechtovom dizajne. Táto technológia pochádza z Ameriky a kľudne ju môžeme nazvať ako dipový systém, resp. Ako prášková manikúra. Kde farbu, ktorá je v práškovej forme, nanesieme na necht ponáráním. Samozrejme je potrebné odborne ripraviť nechtové lôžko na aplikáciu. V kombinácii s tekutinami obohatenými vápnikom a vitamínom E sa vytvoria silné a trvácne nechty.

Tešíme sa na Vašu návštevu na výstave, kde Vám ponúkneme už viac ako 280 odtieňov a iné novinky. Ponúkneme termíny školení na metódu a takisto si metódu budete môcť vyskúsať priamo v stánku.


Marine Collagen +  Vitamin C značky Bionutrian

 

Prinášame Vám prémiový, 100% čistý, bioaktívny, hydrolyzovaný rybí kolagén švajčiarskeho pôvodu obohatený vitamínom C. Spojili sme švajčiarsku kvalitu výroby s najkvalitnejším zdrojom morského kolagénu (ryba tilapia) a priniesli sme kombináciu jednej z najvyšších denných dávok (až 5 000 mg kolagénu) a najnižšej molekulovej hmotnosti peptidov na trhu (len 2 000 Daltonov pre úplné vstrebanie). Náš kolagén je bez prísad, farbív, konzervantov, príchute a prísad, bez cukru, bez lepku a laktózy. Prášková forma je tá najpôvodnejšia, najprirodzenejšia a najčistejšia forma kolagénu, ktorá je aj najlepšie využiteľná pre Vaše telo. Kolagén Bionutrian pomáha v rade kozmetických a zdravotných problémov. Spevňuje pleť a redukuje vrásky, posilňuje vlasy a nechty, zmierňuje celulitídu a strie, pomáha pri problematickej a suchej pokožke, zároveň zlepšuje činnosť kĺbov a chrupaviek, pomáha predchádzať osteoporóze, zlepšuje hybnosť a zmierňuje bolesť kĺbov, pomáha k regenerácii spojivových tkanív a väzív a zlepšuje trávenie.

Zažite zmenu! Doprajte Vašej pleti luxus, kostiam a kĺbom výživu.KÚPELE DIAMANT DUDINCE – VODA PRE VAŠE ZDRAVIE

Kúpele Dudince - NAJSTARŠIE A ZÁROVEŇ NAJMLADŠIE kúpele na Slovensku.

Základom kúpeľnej liečby v Dudinciach je výnimočná dudinská voda, ktorá sa nachádza aj v svetoznámych francúzskych kúpeľoch Vichy. Je to v princípe voda pramenitá a dažďová, hydrogenuhličitanovo- chloridová, sodno vápenatá, uhličitá, sírna hypotonická voda. Svojimi blahodarnými účinkami napomáha liečbe pohybového aparátu, srdcovo-cievneho aparátu, nervového aparátu, profesionálneho stresu a psychosomatických stavov vyčerpania.

Dudinská  minerálna voda s terapeutickou teplotou 33°-37° vo forme vaňových kúpeľov alebo v minerálnom bazéne predstavuje  síce hlavnú zložku   kúpeľnej liečby, ale  v rámci komplexnej   a modernej kúpeľnej liečby sa kombinuje s veľkým počtom rôznych procedúr, ktoré  jej účinok môžu zosilňovať alebo opačne, minerálna voda môže zvyšovať účinok rôznych iných kúpeľných procedúr.

REDUKT PROGRAM

V zdravom tele zdravý duch“ je výrok, ktorý používali už starí Gréci. Ak súperíte s vašou váhou a radi by ste zmenili životný štýl na zdravší a vitálnejší, predstavujeme vám liečebný program určený na redukciu váhy.
Redukt program je kombináciou špeciálnej redukčnej diéty a liečebných procedúr podporujúcich zníženie hmotnosti. Viac informácií na rezervačnom oddelení.

BEAUTY PROGRAM

Milé dámy, príďte si oddýchnuť a zrelaxovať do príjemného prostredia kúpeľov Diamant Dudince. V Diamante***

Čo Vám ponúka Beauty pobyt? - je zameraný na procedúry, ktoré pôsobia omladzujúco a stimulujú organizmus. Pobyt je najmä pre ženy, ktoré si okrem skrášľovacích procedúr chcú vychutnať kvalitný relax a regeneráciu celého organizmu.