Vyberáte ďalšie štúdium po maturite? Gaudeamus - Akadémia v Bratislave vám poskytne kompletný prehľad. Čaká na vás väčšina slovenských aj českých univerzít, vysokých škôl a ďalších vzdelávacích inštitúcií. Uvidíte aj viac ako 50 univerzít zo zahraničia!

Najviac informácií o školách získate na prednáškach kde sa dozviete všetko o štúdiu, fakultách, študijných programoch, vybavenie školy i aktivitách, ktoré vám univerzity ponúkajú.

Nemôžete sa rozhodnúť akú školu si vybrať? Neviete na aké študijné programy máte predpoklady? Priamo na veľtrhu sa môžete otestovať a zistiť, na ktoré študijné programy sa najlepšie hodíte. Naši poradcovia vám tiež pomôžu s výberom vhodnej školy alebo fakulty, ktorá ponúka váš študijný program.

Ak vás zaujíma kde sa po škole uplatníte, môžete využiť aj kariérové poradenstvo. Pomôže vám s voľbou kariéry alebo poradí, v akom študijnom programe máte najväčšie šance získať zamestnanie.

PRÍĎTE NA GAUDEAMUS - AKADÉMIA DO BRATISLAVY! ZA JEDEN DEŇ ZÍSKATE VŠETKY INFORMÁCIE PRE SPRÁVNE ROZHODNUTIE O VAŠEJ BUDÚCNOSTI! VIAC NA WWW.GAUDEAMUS-SK.SK.