Novinky na veľtrhoch

                      


 

Moderní život znamená více technologie, větší rychlost, lepší spojení. Mnohé z nás to však oslabuje a ubírá životně potřebnou energii.

Firma Soliha vám nabízí produkty, které chrání Vaše tělo před elektromagnetickým zářením a zároveň podporuje unavený organizmus. Nabízíme deky, bandany, masky na obličej a další produkty vyrobené ze speciální látky tkané z bavlněného základu a strukturovaných nití složených z nanostruktur a uhlíku.

Přijďte se podívat a vyzkoušet si příjemný efekt našich výrobků.

Team Soliha


                            

Velkoobchodní i maloobchodní prodej německých bot pro bosou chůzi leguano v České republice a na Slovensku. Maloobchodní prodej je zajišťován ve značkové prodejně v Praze a u čtyřiceti obchodních partnerů v ČR a SR. Obuv pro zdravou chůzi leguano je vhodná pro všechny generace a k celoročnímu používání. Klasické boty se od přirozené anatomie chodidla velmi liší. Naše tělo není přizpůsobeno tvrdým podrážkám a podpatkům, z čehož vznikají bolesti, kolen, kyčlí a zad. V zemích, kde lidé odmalička chodí naboso, se tyto potíže vyskytují jen velmi zřídka. Boty leguano chodidlu umožňují přirozený pohyb a zároveň ho také chrání před možným zraněním. Patentovaná tenká a ohebná podrážka leguano odolá i střepům a neklouže. V botách leguano je chůze prožitkem.  Zažíváte příjemný pocit z kontaktu s povrchem a svým způsobem jde o jakousi masáž chodidel. Svoboda pro Vaše nohy  - to je leguano. Bosá chůze je to pravé právě i pro Vás!

Bosoboty leguano


Dovoľujem si vám predstaviť našu novinku - prvú čerstvú proteínovú tyčinku na Slovenskom trhu.
Na úvod predstavím seba. Som výživová špecialistka, ľudom radím v oblasti výživy a zhotovujem jedálničky uz 8 rokov. Nakoľko si klienti žiadali zdravú sladkosť/rýchly snack na zasýtenie a na trhu neexistuje žiaden, ktorý by som im vedela odporučiť, rozhodla som sa jeden sama navrhnúť.

Prišli sme teda na Slovenský trh so skutočne zdravou proteínovou tyčinkou/sladkosťou, ktorá výborne chutí a nazvali sme ju Ryska.

Je vhodná pre všetky vekové kategórie a uspokojí aj tie najmlsnejšie jazýčky :

Naše proteínové tyčinky majú 5 príchutí:
- kokosovo vanilková
- kokosovo čokoládová
- kokosovo maková s citrónom
- kokosová s lyofilizovanými jahodami
- orieškovo karamelová

Používame kvalitný srvátkový proteín zo Slovenska, namiesto cukru používame stéviu a brezový cukor. Nepoužívame žiadne margaríny, palmový olej ci trans tuky. Aby sme nepoužívali konzervanty, tyčinka je chladená a vákuovo balená.

Výroba tyčiniek je ručná a používame čo najviac slovenských surovín.
Prinášame teda zdravú alternatívu k bežným proteínovým tyčinkám/sladkostiam. Navyše je náš produkt bezlepkový, neobsahuje konzervanty, farbivá ani cukor a vďaka tomu je tyčinka vhodná aj pre celiatikov a cukrovkárov.
Rovnako je tyčinka zaujímava pre aktívnych ľudí, nakoľko proteínové tyčinky s poctivým zložením na Slovensku naozaj nenájdete.

Výhody našej tyčinky:
- prvá čerstvá proteínová tyčinka
- prvá chladená proteínová tyčinka
- šťavnatá konzistencia
- bez cukru
- bez konzervantov a farbív
- bez lepku
- vynikajúca chuť


Viac ako tisíc detí sa narodilo párom, ktorým už lekári dávali len minimálnu šancu na počatie. Desaťtisíce žien zvládli menopauzu bez obvyklých príznakov. Tisícky detí sme uchránili pred opakujúcou sa vírusovou infekciou. Zázrak? Nie, len sila prírody ukrytá v kvapkách jedinečnej receptúry. Najznámejší je Gynex a Vironal. Už dvadsať rokov na Slovensku a stále úspešnejšia spoločnosť Energy. Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje zdravie ani choroba. Iba harmónia a disharmónia. Hľadáme príčiny vychýlenia z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním vraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše prípravky sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny, s využitím najnovších poznatkov fytoterapie a aromaterapie.Cesta bhakti znamená prebudenie vnútorného srdca a jeho schopnosti milovať. Človek, ktorý ochutnal kvapku tohto nektáru začína cítiť veľkú túžbu po Bohu. Túžbu po väčšej láske, ktorú chce ochutnávať, dávať a zdieľať.

Paramahamsa Sri Swami Vishwananda