Srdečne Vás pozývame na najväčší cestovateľský festival Slovenska.

Už 25. rok prinášame na Slovensko najvyššiu kvalitu v  téme – cestovateľstvo. Rok čo rok si dáme tú ohromnú námahu a pripravíme cestovateľský festival. Prečo? Lebo chceme rozvíjať slovenské cestovateľstvo. Hosťami a premietajúcimi v minulých ročníkoch boli známe tváre ako Adela Banášová, Mikuláš Dzurinda, Boris Filan, František Kele, Ivan Mikloš, Jozef Banáš a mnohí ďalší. Jeho riaditeľom je MUDr. Ľuboš Fellner, jediný Slovák, ktorý stál na oboch póloch a navštívil miesto zrodu troch svetových náboženstiev Mekku, Betlehem aj Lumpini. V hľadisku sedia zvedaví a rozhľadení ľudia. Vysokú kvalitu potvrdzuje aj tohtoročný program – výstavy najlepších fotografov Slovenska a premietania skúsených ľudí, ktorí čo majú povedať. Je možné so všetkými sa osobne stretnúť.

BUBO Bál je najväčší počtom návštevníkov, rozsahom fotografických výstav. Prichádza sem aj najviac zahraničných návštevníkov, ktorí prilietajú do Bratislavy iba kvôli festivalu. Premietania prinesú do zasneženej Bratislavy aktuality a najnovšie ulovené zážitky z regiónov celého sveta.

BUBO Bál je raz za rok a to v tomto roku 26.1. a 27.1. 2019. Cestovateľský festival je nekomerčnou akciou, ktorej jediným cieľom je rozvíjať slovenské cestovateľstvo. Budeme veľmi radi, ak nás v tejto činnosti podporíte aj Vy či už informáciou o konaní festivalu, návštevou samotného festivalu či rozhovorom s organizátormi o cestovateľských témach.

Podporíte DOBRÚ VEC.

Kam cestovať bezpečne? V súčasnosti veľmi aktuálna otázka. Na najväčšom cestovateľskom festivale BUBO Bal budú najskúsenejší cestovatelia Slovenska radiť kam cestovať v roku 2019 bezpečne. Ministerstvo zahraničných vecí USA vydalo minulý týždeň opäť mapu bezpečnosti https://travel.state.gov/content/travel/en/traveladvisories/traveladvisories.html/ no riaditeľ BUBO MUDr. Ľuboš Fellner s ňou nesúhlasí. Tvrdí, že Rusko, Kuba aj Irán sú pre cestovateľa absolútne bezpečné. Bezpečnejšie než dnešné Francúzsko či Belgicko. ”Ministerstvá zahraničných vecí premietajú do svojich máp svetovej bezpečnosti svoje politické záujmy,” tvrdí Fellner. My, keďže realizujeme cesty do 190 krajín sveta nemáme svojho favorita, nikomu nenadržiavame a hovoríme pravdu, ktorá sa každému, kto cestovať chce, zíde. Naše mapy bezpečnosti netvoríme pre rezidentov, tí sú napríklad v Juhoafrickej republike v ohrození a musia si svoje domy chrániť pred krádežami, ale tvoríme ich pre cestovateľov. Každoročne prejdeme našu planétu krížom krážom, exotické krajiny navštevujeme najviac na Slovensku, máme teda logicky najväčší prehľad. BUBO rozvíja slovenské cestovateľstvo a preto sa s našimi poznatkami radi rozdelíme s ostatnými.

BUBO Bál sa koná cez víkend 26. a 27. januára v priestoroch Incheby počas veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour. Presný program nájdete na www.bubobal.sk. Srdečne pozývame.

Každý účastník má možnosť vyhrať letenku kamkoľvek do sveta, exkluzívnu trilógiu od Ľuboša Fellnera či ročnú permanentku na premietania sprievodcov BUBO.

Viac informácií nájdete na festivalovej stránke www.bubobal.sk

Veľmi pekne Vám ďakujeme za Vašu podporu a sme Vám k dispozícii odpovedať na akékoľvek otázky.

So srdečným pozdravom BUBO