Bratislavské zberateľské dni
17. medzinárodný zberateľský veľtrh
5. – 6 . 6. 2020

Zberateľstvo – záľuba, vášeň na celý život aj investícia. Dôkazom sú Bratislavské zberateľské dni.

Najväčší slovenský zberateľský veľtrh, na ktorý mieria vystavovatelia z celého sveta, do bratislavskej Incheby prináša množstvo zaujímavých zberateľských exponátov. Mince, bankovky, medaily, staré písomnosti, poštové známky, pohľadnice, starožitnosti, minerály a polodrahokamy, telefónne karty, odznaky, historické šperky, hračky, ale aj staré knihy či platne, ktoré boli novinkou v roku 2019, každoročne pútajú pozornosť tisícok ľudí. Práve v roku 2019 si zberateľský veľtrh vyslúžil skutočne mimoriadnu pozornosť a množstvo pozitívnych reakcií. Vďaka bohatej ponuke a prijatým novinkám na výstavisko za dva dni zavítalo viac ako 7 tisíc ľudí, čo je najviac v doterajšej histórii Bratislavských zberateľských dní.

Zberateľský veľtrh každoročne sprevádza intenzívna reklamná a PR kampaň, z ktorej môžete výrazne profitovať. Vonkajšie reklamné plochy, online bannerové kampane, newslettery aj rozhlasové, televízne i printové výstupy zabezpečujú nielen propagáciu veľtrhu ako celku. Predovšetkým vďaka printu, televízii a rozhlasu prichádza aj k zviditeľneniu jednotlivých vystavovateľov. 

Nevynechajte príležitosť stať sa súčasťou Bratislavských zberateľských dní. Účasťou na veľtrhu získate možnosť zintenzívniť svoje obchodné aktivity, nadviazať nové kontakty a posilniť tak svoju pozíciu na trhu v zberateľskom segmente.

Bratislavské zberateľské dni 2019 v médiách

Nový Čas, 8.6.2019

Všetci chceli limitovanú edíciu. Bratislavská Incheba sa vďaka 16. ročníku medzinárodného zberateľského veľtrhu stala centrom pozornosti zberateľov z celého Slovenska. Koná sa tu už 16. ročník medzinárodného zberateľského veľtrhu Bratislavské zberateľské dni. Medzi najväčšie lákadlá patrí predaj dvoch nových motívov, 0-eurových suvenírových bankoviek. Mnohí vášniví zberatelia neváhali a už od stredy si rozložili pred známym výstaviskom stany.

TV Joj, 7.6.2019

Zberatelia z celého Slovenska si dnes a zajtra vymieňajú nielen skúsenosti, ale aj cenné zberateľské kúsky. Až 180 vystavovateľov z vyše 20 krajín ponúka na Bratislavských zberateľských dňoch nielen možnosť pozrieť si zaujímavosti, ale aj poradiť.

TV Markíza, 7.6.2019

Pohľadnice, mince, známy, starožitnosti z celého sveta. Na bratislavskom východisku dnes odštartoval zberateľský veľtrh. Obrovský záujem je o eurobankovku s nulovou hodnotou. Počty sú limitované. Niektorí stanovali pred výstaviskom už niekoľko dní pred otvorením.

Plus 1 Deň, 8.6.2019

Toto tak skoro neuvidíte! Tak ako po minulé roky sa včera i dnes v Inchebe stretli ľudia z celého sveta, ktorých spája spoločná vášeň. Väčšina burzy patrila starožitným minciam, bankovkám a známkam, medzi ktorými sa našli aj vzácne unikáty. Tie ponúkali na predaj či obdiv zberatelia mnohých národností.

Bratislavské zberateľské dni 2019 v číslach

  • 180 vystavovateľov
  • 20 zastúpených krajín
  • Viac ako 7 000 návštevníkov

Teším sa na spoluprácu s Vami!

Mária Vašičková
riaditeľka veľtrhu
M +421 903 963 341
T +421 2 6727 2025
E mvasickova@incheba.sk
www.incheba.sk

bzd14
bzd14

Mediálni partneri

zoznam.sk logo medialny partner