Viac informácií:
100 rokov CS koruny-medaila ZADARMO (.pdf)

Viac informácií:
Razba dňa-strieborna medaila M.R.Stefanik 2019 (.pdf)


Mincovňa Kremnica na výstavu prinesie najnovší ročníkový súbor slovenských euromincí -  Svetové vynálezy slovenských vynálezcov – Aurel Stodola.
Ročníkový súbor zo série slovenských vynálezcov je tento rok venovaný Aurelovi Stodolovi, ktorý je známy ako „otec teórie parných a plynových turbín“. Vyhotovenie: lesklé, špeciálne neobiehajúce, náklad 2 000 ks

Na veľtrhu nájdete aj niekoľko produktov z poslednej, mimoriadne žiadanej emisie s témou Milan Rastislav Štefánik – 100. výročie úmrtia


Zberatelia si budú môct v limitovanom množstve kupiť:


1)  Zberateľskú kartu s pamätnou dvojeurovou mincou - Milan Rastislav Štefánik – 100. výročie úmrtia
     Vyhotovenie: lesklé, balené v špeciálnej plastovej kartičke, limitovaná číslovaná emisia 4 000 ks

2) Ročníkový súbor slovenských euromincí - Milan Rastislav Štefánik – 100. výročie úmrtia
    Vyhotovenie: lesklé, špeciálne neobiehajúce, náklad  3 000 ks

3) Pamätná dvojeurová minca Milan Rastislav Štefánik – 100. výročie úmrtia


Peter Sagan vydal sto kusov zlatých medailí k úspechu troch víťazstiev na majstrovstvách sveta v cestnom závode. Špeciálna tlačová konferencia s Petrom Saganom spojená s krstom medaily prebehla v Prahe 29.4.2019. Spoločnosť TrustWorthy Investment ako jediná ponúka posledné kusy tejto vzácnej medaily z investičného zlata o váhe 184.9 gramu spolu s možnosťou osobného stretnutia s našim fenomenálnym športovcom. Príďte si ju obzrieť do nášho stánku na Bratislavských zberateľských dňoch, kde bude predstavená verejnosti.


Vystavovateľ Macho & Chlapovič a. s. na Bratislavské zberateľské dni 2019 prináša vzácny päťdukát Leopolda I. razený v roku 1676 v Prahe mincmajstrom Antonínom Janinalim.