Caravania s.r.o. je najdlhšie pôsobiacou Slovenskou firmou na karavanovom trhu s pomedzi vystavovateľov. Naše predajné miesta a servisy, ktoré zabezpečujú záručný aj pozáručný servis nájdete v dvoch najväčších mestách Bratislave a Košiciach. Tento rok Vám predstavíme modely obytných áut a prívesov od popredných nemeckých výrobcov: HYMER, ERIBA, ETRUSCO a luxusné obytné autá MORELO. Tieto značky sa radia do kategórií stredná trieda ETRUSCO, vyššia trieda HYMER, ktorá sa zvykne označovať aj ako "Mercedes medzi karavanmi" a samozrejme trieda Luxus Liner MORELO.

MORELO 

„WILLKOMMEN DAHEIM“

MORELO PALACE STYLE "NOVEL" 88 LB - vybavené komfortom a luxusom, značky ktorá sa vyznačuje sloganom FIRST CLASS REISEMOBILE čo znamená prvotriedne obytné autá, ktoré patria medzi najlepšie na svete.

MORELO je vždy vyjadrením túžby cestovať, pre vynikajúce pohodlie a vynikajúcu kvalitu. MORELO je pocit byť doma po celom svete. Stručne povedané, MORELO je niečo veľmi zvláštne - Made in Germany.

Ako urobíte prvú triedu ešte lepšou? Vezmete to najlepšie a urobíte ho ešte lepším. Nové MORELO PALACE fascinuje svojím výrazným, mužným a dynamickým dizajnom. Čisté línie dávajú vašim cestám elegantný nádych. Vďaka extra širokému WideAxle (voliteľné) zažijete úplne nový zážitok z jazdy. A tak sa dostanete ešte pohodlnejšie do tých najkrajších miest sveta. V obytných autách MORELO sú dôležité nielen vzhľad, ale aj vnútorné hodnoty.

Srdečne Vás pozývame navštíviť nás v HALE D2, plocha č. 12.