Výstavy, ktoré majú drive – Motocykel a Boat Show

S príchodom jari sa otvárajú dvere motorkárom, ale aj milovníkom lodí. Od 15. do 18. marca si na svoje prídu všetci fanúšikovia dvojkolesových tátošov, adrenalínu, slobody a relaxu na vode vďaka 18. medzinárodnej výstave motocyklov a príslušenstva Motocykel a 15. medzinárodnej výstave lodí Boat Show. Od štvrtka do nedele majú navyše všetci návštevníci Incheby na dvoch kolesách parking zadarmo.

motocykel 2017

Nový vietor do plachiet aj do vlasov

MotocykelBoat Show sľubujú okrem prehliadky motoriek a lodí množstvo adrenalínu a zábavy. Motonadšenci si budú môcť vybrať z bohatej ponuky motoriek všetkých druhov, trojkoliek i štvorkoliek, skútrov, ale aj oblečenia, obuvi a služieb pre motocyklistov. Predstavia sa kompletne všetky značky, ktoré sa predávajú na Slovensku a medzi vystavenými kúskami nebudú chýbať ani skutočné špeciality v hodnote desiatok tisícov eur.

motocykel 2017

Zoznam značiek, ktoré sa predstavia na výstave Motocykel: ACCESS MOTOR, ADIVA, APRILIA, ARCTIC CAT, BENELLI, BETA, BMW, BOMBARDIER, CAN AM, CF MOTO,  DERBI, DUCATI, GAS GAS, GILERA, HARLEY DAVIDSON, HONDA, HUSQVARNA, INDIAN, JAWA, KAWASAKI, KEEWAY, KTM,  LINHAI, MOTO GUZZI, MV AGUSTA, PEUGEOT, PIAGGIO, SYM, SUZUKI,TGB, TRIUMPH, VESPA, YAMAHA.

motocykel 2017

Boat Show zas poteší milovníkov aktívneho vodného oddychu a ponúkne širokú paletu plachetníc, jácht, motorových člnov, vodných skútrov a potrebného príslušenstva. Medzinárodná výstava bude tým pravým orechovým nielen pre skúsených lodiarov, ale aj pre amatérov, ktorí životný štýl na vode ešte len plánujú vyskúšať.

boat show 2017