Nech svadobný deň stojí za to!

Najväčší sviatok pre budúce nevesty a ich nastávajúcich odštartuje už tento piatok a potrvá až do soboty. Všetko čo súvisí so svadbou a všetkých čo vedia dať dobrú radu či pomôcť, nájdete na jedinom mieste. Bratislavská Incheba je totiž miestom konania jedinečného Svadobného veľtrhu.

Viac ako sto vystavovateľov je pripravených poradiť a ponúknuť svoje služby zamilovaným párom a ich blízkym. Pod jednou strechou nájdete svadobné šaty, doplnky, cateringové služby, odborníkov na výzdobu, zlatníkov a iných špecialistov na všetko, čo sa svadobného dňa týka. Veľtrh budú sprevádzať hudobné a tanečné vystúpenia, zlatým klincom podujatia by mala byť módna prehliadka svadobných aj popolnočných šiat, ktoré predvedú krásky zvučných mien. Erika Barkolová s dcérami, hviezda jojkárskeho Paneláku Mirka Partlová, herecká diva Elena Podzámska, speváčka Mária Čírová a iné známe tváre sa po móle prejdú v okúzľujúcich modeloch Michaely Bubelíny. Pre návštevníkov je tiež pripravená svadobná súťaž o dve desiatky atraktívnych cien a zábavná svadobná aukcia, kde si možno vydražiť víkendový relax, či krásny parfém.

Vrcholom podujatia bude svadba v balóne. Odvážni snúbenci si svoje „áno“ povedia vo vzduchu nad parkoviskom výstaviska. Táto netradičná svadba nebude nezabudnuteľným zážitkom len pre čerstvých novomanželov, ale navyše sa aj zapíše do Slovenskej knihy rekordov.

Pre viac informácií:
http://www.svadobnyveltrh.sk/incheba-expo-bratislava.html