Vianoce sa blížia...

Vianoce sa nezadržateľne blížia a vianočná atmosféra už onedlho zaplní aj priestory Incheby. V poradí 24. ročník výstavy Dni Vianoc ponúkne všetkým návštevníkom možnosť zaobstarať vianočné darčeky v predstihu a stráviť príjemné chvíle pri varenom víne a vianočných dobrotách počas bohatého sprievodného programu.

Dni Vianoc od 4. do 22. decembra opäť prinesú širokú ponuku spotrebného tovaru a uľahčia tak starosti s výberom vianočných darčekov. Vianočné dekorácie, hračky, knihy, kozmetika, šperky a bižutéria, kožený tovar, oblečenie, elektronika, zábavná pyrotechnika alebo doplnky do interiéru – výber je obrovský a vystavovatelia sú pripravení splniť najrôznejšie vianočné želania. Navyše, vianočné trhy v Inchebe ponúknu aj sortiment, ktorý sa líši od bežnej ponuky v obchodných centrách.

Dni Vianoc však neznamenajú len nákupy – trhy bude sprevádzať bohatý program pre deti i dospelých. Oddýchnite si v predvianočnom strese a zabavte sa pri rôznych súťažiach či festivale spoločenských hier. Odborný personál vám poradí a vyberie najvhodnejšiu hru práve pre vás. Deti majú možnosť sa predviesť na Littlest Pet Shop a My Little Pony Show. Chlapci môžu zachrániť planétu Zem na Boys Show. Na všetkých, ktorí sa radi hrajú, čaká v Inchebe aj Veľký Monopoly turnaj. Na dospelých čaká každú sobotu pravá domáca zabíjačka. Zažite čaro a atmosféru zimnej vidieckej zabíjačky takmer uprostred hlavného mesta. Každú sobotu o 10.00 sa budete môcť zúčastniť na zakáľaní prasiatka podľa dedinskej tradície.

Príďte si vychutnať predvianočný čas do Incheby a urobte radosť sebe aj svojim blízkym. Pod jednou strechou na vás čaká ponuka vianočných darčekov od výmyslu sveta a kopec zábavy. Nezabudnite, vianočné trhy otvoria svoje brány už 4. decembra.

dni vianoc dni vianoc