Veľtrh INTERBEAUTY ženy skrášlil aj posilnil

Veľtrh krásy INTERBEAUTY od 1. do 3. októbra bol jedinečnou prehliadkou najnovších kozmetických trendov a produktov pre starostlivosť o pleť, telo, vlasy a nechty. Tradične ho sprevádzali veľtrhy ESOTERIKA a BIOSTYL zamerané na zdravý životný štýl. Celkovo sa so svojou ponukou predstavilo 200 vystavovateľov na ploche 8 000 m2.

Okrem vonkajšej krásy veľtrh myslel aj na vnútornú krásu žien. Mediálny partner Interbeauty, portál Ženy v meste, v priamom prenose zmenil známu Patríciu Garajovú Jarjabkovú, ktorá to v živote nemala vždy jednoduché. Povzbudením pre ženy boli aj rozhovory s úspešnými manažérkami, ktoré prezentovali, aké dôležité je nebáť sa urobiť veľké rozhodnutia či ako začať podnikať aj v neskoršom veku a rozvinúť dobrý podnikateľský nápad.

Spestrením boli aj súťaže špičkových odborníkov. Majstrovstvá Slovenskej republiky a Medzinárodné majstrovstvá v manikúre prírodných nechtov, Medzinárodný nail festival Zlaté ruky Slovenskej republiky, celoslovenská súťaž kaderníkov a vizážistov INTERBEAUTY TROPHY 2015 a Majstrovstvá Slovenskej republiky v make-upe s postupom na Medzinárodné majstrovstvá v Düsseldorfe sa postarali o inšpiráciu v priamom prenose. Vyhodnotenie 9. ročníka súťaže Vizáž roka 2015 doplnila módna prehliadka odevného dizajnu Strednej umeleckej školy Trenčín. Trendy v pedikérskej praxi, nové prístroje, kozmetika a ukážka suchej pedikúry boli pre zmenu súčasťou Odborného podologického dňa ako jednej z noviniek na veľtrhu.

Veľtrhy ESOTERIKABIOSTYL okrem množstva produktov v biokvalite priniesli zaujímavé prednášky odborníkov na medicínu, psychológiu a osobný rozvoj. Počas Dňa Santerie mohli návštevníci absolvovať rýchlokurzy veštenia z tarotu a mágie.

Pre viac informácií kontaktujte:

Martina Macková
Hovorkyňa
Incheba, a.s.
Viedenská cesta 3-7
851 01 Bratislava, Slovakia
M + 421 911 100 726
T  + 421 2 6727  3345