Veľtrh Dieťa a rodina s fantastickým programom pre deti

Deň sv. Valentína bude tento rok patriť nielen zaľúbeným. V Inchebe si ho dosýta užijú aj deti! Počas veľtrhu Dieťa a rodina, ktorý potrvá od 13. do 14. februára, bude druhý deň (14.2.) patriť fantastickej Hasbro show. Deti sa môžu tešiť na mesto plné zážitkov a zábavných štvrtí, kde za splnenie jednotlivých úloh dostanú parádne darčeky. V štvrti LITTLEST PET SHOP si vyskúšajú nové sety Littlest Pet Shop, odfotia sa v domčeku s obľúbenými zvieratkami a pomôžu dotvoriť domčeky pre zvieratká.

Štvrť MY LITTLE PONY A EQUESTRIA GIRLS deťom priblíži Pony tanec a fotenie sa s Equestria Girls.

FURBYHO štvrť detičky oboznámi s novým Furby Boom! Dozvedia sa, čo má Furby rád a ako sa o neho starať. Vyskúšajú si aplikáciu Furby a zažijú tak ešte viac zábavy.

Pozor, nevynechajte ani STRETNUTIE S TRANSFORMERS. V mestečku nájdete štvrť, kde si deti môžu zacvičiť s Bumblebeem alebo sa vyfotiť s Autoboty. Len u nás spoznajú Transformers naživo cez Augmented reality a hru Transformers si zahrajú na konzolách xBox.

V skvelej štvrti HRDINOVIA zasa spoznajú nových hrdinov Star Wars Rebels a vyskúšajú si súboj so svetelným mečom... To je však len zlomok zo skvelého programu, ktorý na vás a vaše deti čaká už 14. februára v Inchebe počas veľtrhu Dieťa a rodina.

dieta a rodina - LPS dieta a rodina - NERF

Dieťa a rodina - to je najširšia ponuka potrieb pre deti a rodičov a rady od skúsených odborníkov. Kočíky, plienky, cumlíky, dojčenské

fľaše, autosedačky, oblečenie, topánky, hygienické potreby, hračky i knihy; z bohatej ponuky vystavovateľov si vyberie každý. Samozrejmosťou je poradenstvo pre rodičov i starých rodičov v otázkach výchovy a fyzického i psychického zdravia ich detí a vnukov.

Nielen dámy si zároveň môžu odbehnúť na súbežný veľtrh krásy Interbeauty. Jarná edícia veľtrhu od 13. do 14. 2. predstaví novinky v produktoch pre starostlivosť o tvár, telo, vlasy a nechty a ukáže nové trendy v prístrojovom ošetrení a v úprave vizáže.

beauty 14 jar svadobny veltrh

Ak plánujete svoju lásku spečatiť sobášom, nevynechajte ani Svadobný veľtrh, ktorý v rovnakom termíne prinesie široký výber svadobných šiat, oblekov, doplnkov a šperkov. Budúci novomanželia sa budú môcť zorientovať v ponuke svadobných agentúr, objednať si fotografa, ktorý zveční ich veľký deň, inšpirovať sa svadobnými tortami a vybrať si obrúčky.

Tešíme sa na vás 13. a 14. februára.