Valentínsky víkend v znamení krásy a lásky

Sviatok svätého Valentína množstvo žien využilo na skrášľovanie a starostlivosť o pleť, vlasy a nechty. Všetko potrebné pre tento účel im 13. a 14. 2. poskytol veľtrh krásy Interbeauty. Jeho jarná edícia priniesla množstvo inšpirácií na valentínske líčenie, líčenie na svadbu a ples, ale i novinky v kozmetickej starostlivosti na nadchádzajúcu sezónu a trendy v účesoch pre ženy i mužov. Na návštevníkov čakalo 50 vystavovateľov nielen s kozmetickým sortimentom, ale i s exhibíciami a súťažami v make-upe, účesovej tvorbe a aplikáciách na telo. Veľtrh navštívilo 16 183 návštevníkov.

Dámy sa mohli na veľtrhu inšpirovať v Zmenárni naživo pod patronátom Wella Slovensko; páni si prišli na svoje pri ukážkach aktuálnych pánskych strihov. Odborníci poradili každému, koho po zime trápi zhoršená kvalita vlasov.

Okrem profesionálnych kaderníkov a vizážistov sa predviedli aj študenti, ktorí si zmerali sily v celoslovenskej súťaži Interbeauty Trophy 2015 na témy „Svadba dneška“, „Ples v Opere“ a „Polodlhé mikádo s finálnou úpravou plážového vzhľadu“. „Benátsky ples“ zasa bola téma farebných a pestrých exhibícií Body painting 2015 a Aplikácie na telo 2015

Svadobný veľtrh priniesol výber svadobných šiat, oblekov, doplnkov a šperkov. Budúci manželia sa mohli zorientovať v ponuke svadobných agentúr, objednať si fotografa, inšpirovať sa svadobnými tortami a vybrať si obrúčky. Jednou z atrakcií veľtrhu bola 28 kg vážiaca torta v tvare nevesty.

Záverečná tlačová správa (.pdf)

Pre viac informácií kontaktujte:

Martina Macková
Hovorkyňa
Incheba, a.s.
Viedenská cesta 3-7
851 01 Bratislava, Slovakia
M + 421 911 100 726
T  + 421 2 6727  3345