Úspešná spolupráca s Interom

Incheba začiatkom roka 2013 vstúpila do sveta športu a stala sa generálnym sponzorom tradičného bratislavského basketbalového klubu Inter. Spolupráca sa po pár mesiacoch ukázala ako veľmi úspešná, Inter po 17-tich rokoch získal vytúžený majstrovský titul.

Spoločnosť Incheba je naklonená projektom, ktoré motivujú ľudí k aktívnemu pohybu a dávajú kladný vzor mládeži. Myšlienka vstúpiť do sveta športu vznikla už dávnejšie, napokon rozhodnutie padlo na basketbal – aj preto, že najpopulárnejšie športy futbal a hokej majú dosť podpory a zámerom bolo pomôcť tam, kde sponzori chýbajú. Hlavnou víziou bolo prispieť k zlepšeniu úrovne a tréningových podmienok v tradičnom bratislavskom basketbalovom klube.

Hoci pri uzatváraní spolupráce boli tie najvyššie ambície, majstrovský titul bol pre všetkých veľkým prekvapením. Čo sa týka ďalšieho obdobia, Incheba bude Inter sponzorovať aj v nasledujúcej sezóne.

Spoločnosť Incheba ďakuje celému tímu hráčov Incheba Inter Bratislava za bojovnosť, vytrvalosť a fantastická atmosféru, ktorú počas zápasov vytvárali!