Tlačová správa Interbeauty a Dieťa a rodina

Okúzľujúci svet krásy, produkty pre starostlivosť o deti a inšpirácia pre páry, ktoré plánujú svadbu – to všetko na bratislavské výstavisko prináša obľúbená  trojkombinácia veľtrhov Interbeauty, Dieťa a rodina a Svadobný veľtrh. Počas dvoch dní, 10. a 11. februára, sa v Inchebe predstaví 230 vystavovateľov, ktorí návštevníkom ponúknu bohatý sortiment produktov doplnený zaujímavými sprievodnými podujatiami.

INTERBEAUTY

Novinky v líčení, starostlivosti o pleť a telo a trendy v účesoch pre ženy i mužov predstaví veľtrh krásy Interbeauty. Ponuku kozmetického sortimentu doplnia lákavé kadernícke a vizážistické súťaže a exhibície, ktoré budú nielen ukážkou extravagantnejších štýlov, ale aj inšpiráciou pre úpravu podľa aktuálnych trendov.

Obľúbenou súčasťou veľtrhu je sprievodný program. Súťaže v rôznych kategóriách poskytnú dostatok inšpirácie a preveria znalosť techník a trendov. V celoslovenskej súťaži kaderníkov a vizážistov Interbeauty Trophy 2017 si dospelí aj študenti z odborných škôl zmerajú svoje zručnosti v líčení na témy „Frida Kahlo“ a „bábika“. V účesovej tvorbe sa bude súťažiť v kategóriách progresívny a módny večerný účes. Potešením pre oči bude súťaž v maľovaní na telo na tému „rozprávková múza“. Ako sa starať o pokožku v zime, vlasové poradenstvo, tvarovanie tela či fakty o tzv. microbladingu sú ďalšie témy, ktoré na návštevníkov čakajú počas soboty 11.2.

Interbeauty obohatia nové značky a produkty. Milovníkov prírodnej kozmetiky poteší Havlíkova přírodní apotéka s novinkami na ošetrenie pleti a vlasov. Kvalitnú prírodnú kozmetiku s vôňou exotiky predstaví značka Bodhi. Z radov dekoratívnej kozmetiky budú zastúpené značky ako NYX Professional Makeup, Paese, Jordana, Milani a ďalšie.

Páry, ktoré túžia po zmene, si doprajú novú vizáž vo valentínskej Zmenárni naživo. O make-up sa postarajú vizážisti agentúry LeRen; nový účes zabezpečia odborníčky zo Studio Rebel, TIGI a WELLA.

DIEŤA A RODINA

Veľtrh prináša výber produktov pre starostlivosť o deti od rôznych výrobcov a predajcov, ale aj sprievodný program venovaný otázkam tehotenstva, pôrodu a výchovy. Skvelý program čaká aj na deti – okrem iného bude celá sobota 11.2. patriť veľkému NERF turnaju plnému hračiek, hier a zábavy.

V bohatej ponuke vystavovateľov na veľtrhu Dieťa a rodina nájdu návštevníci nielen kočíky, autosedačky, detské oblečenie, plienky, hygienické prípravky a stravu, ale aj knihy, hračky a mnoho ďalších produktov pre pohodlie a uľahčenie každodennej starostlivosti o malé i väčšie deti. Sortiment obsahuje nielen bežné a známe výrobky, ale aj novinky a alternatívne produkty pre zástancov ekologického spôsobu života ako látkové plienky, oblečenie z bio bavlny a podobne.

Dôležitou súčasťou veľtrhu sú prednášky a workshopy s uznávanými odborníkmi z oblasti zdravia, výživy, dojčenia, aromaterapie či fyzioterapie.  Na Mama&Baby kongrese sa bude hovoriť na témy súvisiace s materstvom - ako správne cvičiť s bábätkom, materské vs. umelé mlieko, partner pri pôrode, kúpanie a ošetrovanie bábätka či dojčenie a bonding. Pre budúce mamičky je určený Tehotenský kongres, ktorý zahŕňa prednášky a workshopy s pôrodnou asistentkou, so zdravotnou sestrou z novorodeneckého oddelenia, s certifikovanou laktačnou poradkyňou a s mnohými ďalšími odborníkmi.

Fantastický program pre deti sa postará o množstvo zábavy. Chlapci sa môžu tešiť na veľký NERF turnaj. Prichystané sú cvičná strelnica, testovanie nového radu Nerf Accustrike a Nerf Zombie, slalom v aute Nerf Hauck a 4 turnajové ihriská, kde sa deti môžu celý deň zabávať. V programe sú aj Festival hier so spoločenskými hrami z celého sveta, hudobno-tanečná rozprávka pre deti i dospelých Snehulienka a sedem trpaslíkov, bábkové divadlo Laktibrada, športové súťaže s DC Preliezka, tvorivé dielne, ľudové remeslá a fun zóna so zábavnými nafukovacími guľami, elektrickými autíčkami či vodnými nafukovacími loďkami. Deti do 6 rokov sú vítané v Detskom raji, kde môžu tvoriť, zahrať si bábkové divadielko a vyblázniť sa v bazéne s loptičkami, to všetko pod dohľadom skúsených lektoriek.

SVADOBNÝ VEĽTRH

Svadobný veľtrh prinesie široký výber svadobných šiat, oblekov, doplnkov a šperkov. Budúci novomanželia sa budú môcť zorientovať v ponuke svadobných agentúr, objednať si fotografa, inšpirovať sa svadobnými tortami a vybrať si obrúčky.

Pre viac informácií kontaktujte:

Martina Macková
Hovorkyňa
M + 421 911 100 726
T  + 421 2 6727  3345