Tlačová správa

Jesenná edícia najväčšieho veľtrhu kozmetiky na Slovensku bude veľkou oslavou žien a všetkých odtieňov ženskej krásy. 35. medzinárodný veľtrh Interbeauty sa stane synonymom všetkého, čo zosobňuje moderná žena – ženskosti, dravosti, krásy, inšpirácií, originality a zdravého sebavedomia. Podujatie nielenže odprezentuje aktuálne trendy v ženskej kráse, pomôže a poradí stovkám žien, ale predstaví aj akčné dámy, ktoré denne inšpirujú svoje okolie a dokazujú, že pre ženu nie je nič nemožné. Veľtrh sľubuje bohatú ponuku výrobkov, prístrojov a služieb pre starostlivosť, revolučné kozmetické novinky, trendy v líčení a úprave vlasov na nadchádzajúcu sezónu i pestrý sprievodný program obohatený o vystúpenia známych vizážistov a medzinárodné súťaže v make-upe, vlasovom a nechtovom dizajne. Na ploche 8 000 m2 sa predstaví 200 vystavovateľov zo 6 krajín (Česko, Kórea, Nemecko, Poľsko, Rakúsko a Slovensko). Spoločne s Interbeauty sa konajú aj veľtrhy ezoteriky a zdravého životného štýlu Esoterika a Biostyl.

Kozmetické vychytávky a trendy novej sezóny

Na Interbeauty vás budú čakať desiatky vystavovateľov, ktorí predstavia zaujímavé produkty, novinky a vychytávky, ktoré si možno nájdu stabilné miesto vo vašej kozmetickej taške.

Kozmetická spoločnosť Coty okrem profesionálneho vizážistického tímu predstaví špeciality značiek Bourjois a Max Factor – radu pre vykúzlenie mačacích očí, nové farebné odtiene rúžov inšpirovanými prírodou alebo vyživujúcu a spevňujúcu riasenku Volume Infusion. Colorwin prinesie na veľtrh rýchle riešenia pre prekrytie šedín či odrastov. Úspešná rakúska značka Fúmée - Perfume & Cosmetics na slovenský trh prináša pestrú paletu produktov od kvalitných parfumov cez prírodnú kozmetiku s morskými zložkami až po šťavy, pričom všetky novinky predstaví práve na Interbeauty. Svoje miesto bude mať aj slovenská značka Mark face and body, ktorá má na konte široké portfólio kvalitnej prírodnej kozmetiky, vrátane takých vychytávok ako sprchové pudingy či kávový peeling pre telo a tvár, ktorý si získal obľubu na Slovensku, ale aj v zahraničí. Populárna Havlíkova apotéka príde s novinkami – s krémovou verziou Havlíkovho prírodného zázraku, enzymatickým peelingom a odličovacou maskou. Značka Bionutrian zas prináša zázrak v boji so starnutím – prémiový rybí kolagén. Dubaiperfumes vás vrátia späť v čase do slnkom zaliateho orientu s viac ako 50 parfumami. Milovníčky krásne upravených nechtov sa môžu zoznámiť s absolútnou svetovou novinkou – práškovou manikúrou Nugenesis.

Vlasy, nechty, make up, mihalnice – inšpirácie priamo od slovenskej špičky

Interbeauty je aj každoročným dejiskom súťaží, kde si sily merajú najlepší slovenskí experti na ženskú krásu. Priamo pred očami návštevníkov sa uskutočnia Majstrovstvá SR a Medzinárodné majstrovstvá v manikúre prírodných nechtov, Majstrovstvá SR v make-upe, súťaž v nechtovom dizajne Stiletto, Vizáž roka 2018, kadernícky Oscar Zlaté nožnice, Barber Battle, Medzinárodný festival v aplikácii umelých mihalníc a ďalšie. V priamom prenose sa tak budú dať odsledovať aktuálne trendy a získať inšpirácie od najlepších z najlepších.

Na veľtrh dorazia aj hviezdy sociálnych sietí. Známe „vizážistické tváre“ z instagramu Lucia Lucid Sládečková, Zuzana Šutjaková, Adriana Loj, Niky Rich, Denisa Denuuusik Strapková, Lussimakeup, Beauty by Adela, Micha.Ella Art, Bernie Makeup a Heňka z koliby budú na modelkách predvádzať svoje umenie na vybrané témy. Vizuálnou baštou však bude rozhodne Body painting exhibition, kde budú umelci maľovať na nahé telá s tohtoročnou témou Cirkus.

Akčné ženy i zruční barberi

Celá sobota 6. 10. bude vďaka projektu Akčné ženy vyhradená inšpiráciám, ktoré vás nakopnú k túžbe ísť za svojím snom alebo jednoducho s ľahkosťou a radosťou ladiť kariéru s rodinou. Na pódiu sa postupne predstavia dámy z rôznych odvetví a budú sa venovať témam ako podnikanie, zdravie, móda, krása. S návštevníkmi sa podelia o svoj silný príbeh či znalosti v rozhovoroch, prednáškach alebo workshopoch. Vystúpi napríklad podnikateľka roka 2017 Oľga Busso, lektorka tvárovej jógy Zuzana Ondrisová, mama 8 detí, podnikateľka, módna dizajnérka a autorka Nika Macinská či bývalá misska, mama a nutričná poradkyňa Mirka Luberdová.

Rovnako v sobotu čaká Bratislavu už druhý súboj barberov z rôznych kútov Česka a Slovenska - SK/CZ Barber Battle powered by Bulleit. Barberi zabojujú v kategóriách Klasický pánsky strih, Hair Tatoo Design, Fade na čas, Barbergirl a chýbať nebude ani študentská kategória pre najmladších nádejných holičov. Pribudne aj novinka - Súboj titanov, kde si zmerajú sily všetci víťazi z februárovej edície. Akciu odštartuje o 10:00 moderátor úspešnej relácie Hip Hop Reality Osťo, celou súťažou bude po hudobnej stránke sprevádzať DJ Grimaso. Výkony súťažiacich budú hodnotiť uznávaní britskí barberi Menspire Academy na čele s oceňovaným Joshom Lamonacom, ktorý patrí k anglickej aj svetovej špičke, víťaz Barber Of The Year 2016 Charles Grey a British Master v barber hairstyle a najznámejší írsky barber Glenn McGoldrick. Ceny víťazom v závere odovzdá slovenský rapper Rytmus.

Rady a tipy pre zdravé telo i dušu

Súbežne s Interbeauty sa konajú veľtrhy Esoterika a Biostyl, ktoré sú venované zdravej strave, duchovnému rozvoju a rôznym alternatívnym spôsobom liečby. Jedenásty ročník podujatia okrem stoviek produktov v biokvalite ponúkne atraktívny sprievodný program plný prednášok odborníkov na medicínu, psychológiu či osobný rozvoj. Dozvieme sa štyri najčastejšie omyly o vitamínoch a doplnkoch zdravej výživy; odhalíme, ako vplýva elektromagnetický smog na náš organizmus; a naučíme sa správne prijať a zaradiť do svojho jedálnička superpotraviny ako napríklad ashwagandha, maca, chlorella, spirulina, či moringa. Pomocou čínskej astrológie BaZi objavíme, ako narábať s nadaním, talentom i nedostatkami, ktoré sme pri narodení dostali do vienka; naučíme sa, ako ľahšie zvládnuť stres, depresiu, hnev, žiaľ či úzkosť prostredníctvom esenciálnych olejov; a pomocou ázijských liečebných metód a správnej stravy si zabezpečíme dlhovekosť.

Veľtrhy Interbeauty, Esoterika a Biostyl sú otvorené od 4. do 6. októbra od 10:00 do 18:00. Cena vstupného je 7 eur; zľavnené vstupné (študenti, ŤZP) je vo výške 5 eur. Ďalšie informácie a kompletné sprievodné programy sú dostupné na www.incheba.sk.

Tlačová správa na stiahnutie (.doc)

Pre viac informácií kontaktujte:

Ing. Antónia Mištaľová
PR manažér/hovorkyňa

Incheba, a.s.
Viedenská cesta 3-7
851 01  Bratislava
M: +421 911 100 797
T: +421 2 6727 2142
E: amistalova@incheba.sk