Summer Club Incheba je otvorený

Od piatku 20. mája je otvorená jedna z najobľúbenejších bratislavských pláží, Summer Club Incheba. Novú sezónu odštartoval koncert Celeste Buckingham, ktorej hity momentálne silne rezonujú v slovenských rádiách. Pláž pripravuje pre Bratislavčanov na ploche 17 000 m² mnoho zaujímavých alternatív trávenia voľného času. Dianie sa delí na dennú a nočnú prevádzku. Počas dňa sa ľudia môžu venovať najmä športovým aktivitám, opaľovaniu a relaxu v bare. Tiež sa chystá oddychová zóna, ktorá bude slúžiť ako čitáreň. Večer sa konajú koncerty, diskotéky a kultúrne podujatia.

Pre športovcov sú k dispozícii ihriská na plážový volejbal, hádzanú, badminton, futbal a tenis.  Novinkou oproti minulosti je openair fitness centrum pod vedením skúsených inštruktorov, ktorí pripravia kruhové tréningy, aerobic, zumbu, či rôzne relaxačné cvičenia. Počas leta by mal byť k dispozícii aj bazén, ktorý je v horúcich dňoch veľkou výhodou.

Summer Club Incheba má pripravenú bohatú programovú štruktúru pre rôzne vekové kategórie. Odporúčame sledovať program podujatí, vyberie si z neho naozaj každý. Chystá sa mnoho športových turnajov. Prvý z nich - Open beach turnaj v plážovom volejbale sa konal v sobotu 19. mája. Víkend 16. – 17. júna bude patriť turnaju v plážovej hádzanej.

Summer Club Incheba pozýva rodičov s detičkami na oslavu Dňa detí. V sobotu 2.júna bude veľmi veselo. Na celý deň sú nachystané zaujímavé aktivity. Prídu psí terapeuti, bude sa konať festival hier, detská diskotéka a športové zápolenia. Deti sa stretnú aj so známymi tvárami z televíznej obrazovky. Celé podujatie bude mať aj charitatívny rozmer, nakoľko je pokračovaním projektu Srdce pre deti, v ktorého cieľom je pomoc rodinám s chorými deťmi.

Z hudobných a tanečných akcií tohto leta je potrebné spomenúť aj: párty Melánie Kasenčákovej, koncert Čistichova, koncert Tiny, krst CD rappera Tomáša Hafnera, vystúpenie Gitanas, koncert Rytmusa...

Na pláž patria aj tie pravé letné jedlá a drinky.Viac info o pláži a kontakty na rezerváciu ihrísk nájdete na www.summerclub.sk