Odborné podujatia

Vďaka flexibilite priestorov je možné v Inchebe usporiadať aj najrôznejšie odborné podujatia ako kongresy, konferencie, snemy a tlačové konferencie. Od roku 2003 sa v Inchebe stretávajú vrcholní predstavitelia vlády a samospráv na sneme ZMOSu.

Za účelom výmeny odborných poznatkov boli priestory Incheby hostiteľom aj týchto odborných podujatí:

Bratislavské hematologické a transfúziologické dni, EUCYS, Európske sympózium o sacharidoch EURO CARB, Microsoft technický event, konferencia Citibank, konferencia Ministerstva výstavby SR , konferencia Poštovej banky, konferencia Rockwool, konferencia Telefónica O2, Kongres geologickej asociácie, kongres Lyoness Sensation, Slovenskej gynekologickej a pôrodníckej spoločnosti, Národné dni kariéry, Profesia Days, Slovenské geodetické dni, Slovenský pediatrický kongres, Svetový kongres viniča a vína, Výročný kongres Slovenskej kardiologickej spoločnosti.

Začiatkom júla si v priestoroch Incheby preberajú vysokoškolský diplom absolventi Ekonomickej univerzity.

Bratislava bola v dňoch 10.- 12. mája 2013 hostiteľom jubilejného 20. ročníka prestížnej svetovej putovnej vinárskej súťaže Concours Mondial de Bruxelles, ktorá je považovaná za jednu z najväčších podujatí medzinárodného vinárskeho kalendára. Concours Mondial de Bruxelles sa po Lisabone, Maastrichte, Bordeaux, Valencii, Palerme, Luxemburgu a Guimarãesi po prvýkrát predstavil v strednej Európe. Porota zložená z 305 enológov, novinárov píšucich o víne a someliérov vyhodnotila celkovo 8 200 vzoriek vín z 50 krajín a Slovensko ocenila troma veľkými zlatými medailami, 19 zlatými a 38 striebornými medailami.

Concours Mondial