O SPOLOČNOSTI

LÍDER NA TRHU

Incheba je lídrom na slovenskom trhu výstavníctva a patrí jej popredné miesto v organizovaní eventov a podujatí. Je dejiskom nezabudnuteľných udalostí a miestom, kde sa rodia zážitky. Počas svojej existencie hostila najrôznejšie podujatia slovenského i medzinárodného rozsahu. Získala referencie od firiem a osobností zvučných mien. Každoročne bránami Incheby prejde za poznaním, obchodom, či zábavou viac ako milión návštevníkov. Stretávajú sa tu odborníci zo širokého spektra oblastí, laická verejnosť i známe osobnosti kultúrneho a politického života. Cieľom do budúcnosti je pokračovať v nastúpenej ceste a naďalej si udržať významné postavenie na Slovensku a v zahraničí.

FLEXIBILITA, MULTIFUNKČNOSŤ A DOSTUPNOSŤ

Incheba je moderný multifunkčný komplex vhodný na usporiadanie najrôznejších veľkokapacitných podujatí. Výhodou rozsiahleho areálu je jeho variabilita a flexibilita v duchu hesla „všetko pod jednou strechou“. K dispozícii má 60 000 m² krytej plochy, 40 000 m² voľnej plochy a 4500 parkovacích miest, čo umožňuje vytvoriť veľtrh, alebo podujatie s akýmkoľvek zameraním. Priamo v areáli výstaviska sa nachádza hotel, ktorého blízkosť oceňujú mnohí najmä v čase konania podujatí.

Pozíciu najvýznamnejšieho zariadenia svojho druhu na Slovensku umocňuje aj poloha. Už z histórie sa traduje, že Bratislava sa nachádza na križovatke obchodných ciest a platí to aj v súčasnosti. Bezprostredná blízkosť diaľnic spájajúcich našu krajinu s Rakúskom, Českom a Maďarskom podporuje nadväzovanie a rozvoj medzinárodných obchodných kontaktov. Historické centrum Bratislavy je vzdialené len 5 minút.

EVENT MANAŽMENT

Dôležitou súčasťou podnikania v spoločnosti Incheba je event manažment práve vďaka variabilným a multifunkčným priestorom a dlhoročným skúsenostiam. Na základe konkrétnych požiadaviek klienta dokážeme zabezpečiť prípravu podujatia na mieru. Našou devízou je najmä veľká kapacita priestorov a skúsenosti s prípravou podujatí na najvyššej úrovni, čo je výhodou aj z pohľadu rozvíjania kongresovej turistiky. Počet podujatí medziročne narastá a predpokladáme, že v krátkej budúcnosti sa bude event manažment podieľať na výnosoch spoločnosti jednou tretinou. Sme schopní pripraviť akýkoľvek typ podujatia – koncert – v interiéri či v exteriéri, ples, kongres, recepciu, galavečer, módnu prehliadku, športové podujatie, živý televízny prenos, ...