September bude bohatý na hudobné lahôdky

Počas mesiaca september si na svoje prídu fanúšikovia rôznych hudobných žánrov. Prvý koncert v poradí je atraktívne česko-slovenské spojenie skupín Kryštof a Desmod, ktorí na jednom pódiu rozospievajú publikum svojimi nezabudnuteľnými hitmi   11. 9. Desmod aj Kryštof získali na svojich domácich hudobných teritóriách takmer všetky ocenenia, ktoré im mohli ich fanúšikovia, alebo odborná verejnosť udeliť.

Krystof & Desmod


Svetoznámy DJ Paul Van Dyk, ktorý Bratislavu roztancoval už niekoľkokrát, sa do Incheby vráti opäť 20. 9. Paul van Dyk, vlastným menom Matthias Paul, sa na hudobnej scéne pohybuje od roku 1991 a debutoval o tri roky neskôr albumom 45 RPM. Nasledovali nahrávky Seven Ways (1996), Out There And Back (2000), Reflections (2003), In Between (2007) a Evolution (2012). Medzi jeho najväčšie hity patria skladby Crush, Tell Me Why (The Riddle), We Are Alive či For An Angel. Prestížny magazín DJ Mag ho v rokoch 2005 a 2006 zaradil na prvé miesto v rebríčku najlepších svetových dídžejov. V aktuálnom vydaní z roku 2012 sa umiestnil na 16. priečke. V rebríčku najbohatších elektronických dídžejov, ktorý zostavil portál Celebrity Net Worth.com, je na piatom mieste.


Pokiaľ sa chcete zabaviť pri kvalitnom pití a skvelej hudbe, nepremeškajte narodeninovú párty Jack Daniels, ktorej headlinerom je tento rok legendárny Richard Müller. Okrem neho sa na pódiu vystriedajú aj Para, Chiki liki tu-a, The Cellmates a mnohé známe osobnosti.

Richard Muller a Jack Daniel´s party