S Conecom postavíte a zrekonštruujete kvalitne

Ak v blízkej dobe plánujete začať so stavbou domu, alebo sa chcete pustiť do rekonštrukcie, ktorá zmení váš byt či dom na vysnívané miesto, oplatí sa držať starého známeho „Dvakrát meraj, raz rež“. Poistite sa a na stavebné práce sa vopred dobre nachystajte. Skvelú šancu budete mať na veľtrhoch  stavebníctva Coneco a Racioenergia v bratislavskej Inchebe od 6. do 9. apríla. Pod jednou strechou tu nájdete nielen kompletný sortiment stavebných a zariaďovacích materiálov a predmetov (okná, dvere, strechy, podlahy, sanita, svietidlá, klimatizácie, elektroinštalácie, sauny, vírivky, garážové brány, zariadenie do záhrady), ale aj množstvo odborníkov, s ktorými sa môžete poradiť o vhodných postupoch, aby ste sa vyhli nepríjemným prekvapeniam. Na veľtrhoch stavebníctva si urobíte prehľad o všetkých možnostiach dostupných na trhu a spoznáte najnovšie trendy v oblasti  stavebných postupov. Nadšencov hi-tech určite poteší ponuka inteligentných elektroinštalácií, ktoré umožnia prostredníctvom smartfónu a internetu ovládať žalúzie, kúrenie či klimatizáciu, alebo dotykom prsta otvárať vchodové dvere. Ponuka najnovších trendov, revolučných materiálov a inovatívnych postupov, rovnako ako témy progresívnych a obnoviteľných zdrojov energie, pasívnych a nízkoenergetických domov a revitalizácie budov na veľtrhu Racioenergia uspokojí každého.

Vašu pozornosť si nepochybne získa aj špecializovaná výstava Voda, ktorá predstavuje riešenia zamerané na udržateľný rozvoj, protipovodňové opatrenia či podporu v oblasti vodného hospodárstva.

Ani tento rok na veľtrhu nebude chýbať sekcia venovaná drevostavbám. Moderné drevostavby okrem zdravého a ekologického bývania prinášajú aj výhodu v podobe značných úspor energií. Vďaka drevodomu postavenému priamo v hale sa budete môcť inšpirovať a zvážiť  všetky pre a proti takýchto stavieb. Nezmeškajte veľtrhy stavebníctva a efektívneho využitia energie Coneco a Racioenergia od 6. do 9. apríla v bratislavskej Inchebe.