Revolučné kozmetické novinky a premeny v priamom prenose

Plnšie pery, dlhšie a hustejšie vlasy, menej vrások, pevnejšia pokožka... Len máloktorá žena je stopercentne spokojná so svojím výzorom. Pre všetky dámy, ale aj pánov, ktorí sa chcú cítiť a vyzerať dobre a sebavedomo, opäť otvorí svoje brány najväčší veľtrh krásy na Slovensku INTERBEAUTY. Od 2. do 4. októbra v bratislavskej Inchebe ponúkne množstvo produktov pre starostlivosť o pleť, telo, vlasy a nechty, revolučné kozmetické novinky a trendy v líčení a v úprave vlasov na nadchádzajúcu sezónu. INTERBEAUTY doplnia veľtrhy ESOTERIKA a BIOSTYL, ktoré návštevníkom poodhalia svet tajomna a priblížia zásady zdravého životného štýlu.  Na ploche 8 000 msa celkovo predstaví 207 vystavovateľov zo 6 krajín.

Návštevníci nájdu v Inchebe jedinečné spojenie ponuky kozmetických produktov a služieb s poradenstvom, ako sa o seba čo najlepšie starať. Chýbať nebudú veľkolepé kadernícke a vizážistické exhibície, ktoré budú skvelou inšpiráciou v priamom prenose. Vizážistka Sandra Baumgartner ukáže líčenie v štýle juhoamerickej telenovely. Maturantky sa pre zmenu môžu inšpirovať ukážkami líčenia a účesov na stužkovú, aby v tento deň vyzerali okúzľujúco. Aké farby v líčení „poletia“ na jeseň a v zime, predvedie ambasádorka luxusnej kozmetickej značky Guerlain Eliška Pichoňská. Beauty trendy značky Artdeco na jeseň/zimu s názvom Majestic Beauty zasa predstaví vizážista hviezd Kája Pavlíček.

Neodmysliteľnou súčasťou veľtrhu sú súťaže špičkových odborníkov. Vo štvrtok si sily zmerajú nechtové dizajnérky na Majstrovstvách Slovenskej republiky a Medzinárodných majstrovstvách v nail arte, rovnako ako v manikúre prírodných nechtov. Piatok bude patriť kaderníkom a vizážistom na celoslovenskej súťaži INTERBEAUTY TROPHY. Víťaz ďalšej súťaže, Majstrovstiev Slovenskej republiky v make-upe, postúpi na Medzinárodné majstrovstvá do Düsseldorfu.

INTERBEAUTY popri tradičných kozmetických produktoch ponúkne aj množstvo noviniek. Portfólio vystavovateľov zahŕňa napríklad pleťové séra s obsahom drahokamov ako smaragd, zafír či ruženín, BB krém na nechty či unikátne masážne sviečky s aromatickými olejmi

Tam, kde nestačia bežné produkty, nastupujú prístroje, ktoré spoľahlivo pomôžu docieliť želaný výsledok. Účinné látky z ošetrujúcich produktov do pleti efektívne zapracuje prístroj Ultra lift beauty device so svetelnou terapiou. V závislosti od typu pleti možno zvoliť červené, zelené alebo modré svetlo. INTERBEAUTY predstaví aj Teleangitron – prístroj na trvalé odstraňovanie neželaného ochlpenia, ktorý chĺpky ošetruje elektrolýzou bez bolestí a jaziev.

Samozrejmosťou na veľtrhu je možnosť vyskúšať si produkty a ošetrenia na vlastnej koži. Odborníci štúdia LeRenVlasyVizaz navyše vezmú do svojej starostlivosti jednu z prítomných dám, ktorá sa v uvedenom termíne prihlásila do Zmenárne naživo. Nový účes a make-up dostane v priamom prenose v prvý deň veľtrhu aj spisovateľka Andrea Coddington, ktorú môžu návštevníci stretnúť na výstavisku v piatok 3.10. o 13 h. na autogramiáde jej knihy.

Veľtrh Intebeauty budú tradične sprevádzať veľtrhy ESOTERIKABIOSTYL zamerané na svet tajomna a zdravého životného štýlu. Množstvo produktov v biokvalite, stretnutia s odborníkmi na psychológiu, medicínu a duchovný rozvoj, ale aj mágia a čarodejníctvo sa postarajú o inšpiratívnu atmosféru. Návštevníci sa okrem iného môžu dozvedieť, aké negatívne účinky na zdravie môže mať chémia v kozmetike, ako sa očistiť od negatívnych vzorcov správania či ako prežiť krízu; objaviť Bachove kvetové esencie a spoznať starú húnsku metódu nápravy chrbtice. 

Veľtrhy INTERBEAUTY, ESOTERIKA a BIOSTYL sú otvorené v termíne 2. - 4. októbra od 10 h. do 18 h.

Tlačová správa 2014 (.pdf) 

Pre viac informácií kontaktujte:

Martina Macková
Hovorkyňa
Incheba, a.s.
Viedenská cesta 3-7
851 01 Bratislava, Slovakia
M + 421 911 100 726
T  + 421 2 6727  3345