Raz, dva, tri, bicykel vyhraj ty

Jupí! Konečne nás opustili mrazy a opäť sa dá venovať aktivitám na čerstvom vzduchu. Motorkári a cyklisti môžu pomaly vyraziť do terénu za dobrodružstvami. Ľad na riekach sa topí, tak aj rybári môžu začať oprašovať svoje náčinie. Dovolenka na lodi bude musieť ešte pár mesiacov počkať, ale kto sa chystá kúpiť, či prenajať loď, mal by sa informovať vopred. Prečo sme vybrali práve tieto 4 voľnočasové činnosti? Už 15. marca v Inchebe štartujú výstavy Motocykel, Boat Show, Cyklo Show a Rybárstvo.

Tento rok fanúšikov motoriek poteší rekordná veľkosť podujatia, zastúpené sú všetky značky, ktoré v tejto branži niečo znamenajú. Nezaostáva ani ponuka lodí, bicyklov a náčinia pre rybárov.

Incheba chce urobiť všetkým svojim priaznivcom radosť a preto pripravila skvelú súťaž o nový bicykel. Privedú ťa k nemu len tri kroky. V prvom rade si treba kliknúť na facebookovú stránku Incheba Expo Bratislava. Potom pošli svoju fotku pri voľnočasovej aktivite na motorke, bicykli, lodi alebo na rybačke na adresu sutaze@incheba.sk. No a v poslednom kroku intenzívne lajkuj, zdieľaj a čakaj na svoju výhru! Tešíme sa na všetky foto príspevky a na tvoju návštevu výstav Motocykel, Boat Show, Cyklo Show a Rybárstvo od 15. do 18. marca.

Neváhaj, zdieľaj, lajkuj a vyhrávaj!
Klikni na http://www.facebook.com/incheba a bicykel Pells Razzer Comp môže byť práve tvoj!