Raj motorkárov v Inchebe

V bratislavskej Inchebe sa 15. až 18. marca stretnú milovníci krásnych a silných dvojkolesových strojov. Výstava MOTOCYKEL prinesie exkluzívnu prehliadku motoriek najznámejších značiek. Jednoducho, nadšenci motošportu sa budú mať na čo pozerať. Tešiť sa môžete na stovky motoriek, medzi ktorými nebudú chýbať ani slovenské výstavné premiéry.

Prehliadkou pestrosti a fantázie bude aj sekcia Customs of Slovakia v nových väčších priestoroch haly A1. Fanúšikovia tuningu si prídu na svoje aj vďaka jedinečným modelom motoriek vyrobených na zákazku. Súčasťou výstavy bude aj Slovenská národná tetovacia výstava, ktorej cieľom bude dostať slovenské tetovacie špičky na par dni pod jednu strechu. Výstava bude spojená so súťažou o najzaujímavejšie tetovanie.  

Neodmysliteľnou súčasťou výstavy aj vyhlásenie výsledkov ankety Motocykel roka. Bez toho by výstava jednoducho nemohla začať! Z hlasovania poroty zloženej z odborných motoristických novinárov vzídu motocykloví víťazi vo viacerých kategóriách.

Príchuť nebezpečenstva do Incheby prinesú adrenalínové ukážky schopností mototrialistov, stuntriderov a chýbať nebudú aniautogramiády úspešných motocyklových reprezentantov a svoje jazdecké schopnosti na skútri či motorke si bude môcť návštevník otestovať v testovacom centre .

Popri adrenalíne však treba myslieť aj na bezpečnosť. Ako sa správať na motorke, aby ste neohrozili seba ani ostatných? Nechajte si poradiť od odborníkov, ktorí sa v tejto téme skutočne vyznajú. K tomu kopa adrenalínu, príchuť nebezpečenstva a vôňa benzínu a kože.

Súčasťou výstavu bude aj obľúbená MOTOZONA, kde okrem vystúpenia hudobných skupín sa môžu tešiť na súťaž v tanci o tyči, výstavu moto veteránov, premietanie cestopisných motofilmov a amatérskych filmov z mototripov, výstavu cestopisných fotografií a prezentácie moto klubov a moto zrazov Slovenska i Čiech. 

Na tejto výstave jednoducho nemôžete chýbať!