Raj motorkárov v Inchebe

V bratislavskej Inchebe bude od 12. do 15. marca najväčšia koncentrácia motoriek a krásnych žien na Slovensku. Výstava MOTOCYKEL prinesie exkluzívnu prehliadku motoriek najznámejších značiek. Nadšenci motošportu sa budú mať na čo pozerať. Na výstave sa predstavia najznámejšie značky a ponuku sériovo vyrábaných motocyklov doplní viacero mimoriadne zaujímavých kúskov. Vystavené športové špeciály určite nenechajú chladným ani jedného muža. Honda ukáže stroj CRF450 Rally, ktorý dokončil najťažšiu rely sveta Dakar celkovo na druhom mieste. Na ďalšom špeciále, Honde RC213V, jazdec Marc Marquez suverénne obhájil titul majstra sveta v šampionáte MotoGP, a to dokonca rekordným počtom víťazstiev v rade za sebou.

Prehliadkou pestrosti a fantázie bude nepochybne sekcia Customs of Slovakia. Fanúšikovia tuningu si prídu na svoje aj vďaka jedinečným modelom motoriek vyrobených na zákazku.

Ktorý motocykel získa tento rok prvenstvo? Dozvieme sa na vyhlásení prestížnej ankety Motocykel roka.

Príchuť nebezpečenstva do Incheby prinesú adrenalínové ukážky schopností mototrialistov, stuntriderov a chýbať nebudú ani autogramiády úspešných motocyklových reprezentantov z Rally Dakar. Tešíme sa na vás od 12.do 15. marca v Inchebe.

motocykel 14