Prichádza čas nákupu vianočných darčekov!

Od utorka 4. decembra sa pred Inchebou rozsvieti vianočný stromček a do hál výstaviska zavíta duch Vianoc. Prekvapenia pod stromček pre veľkých i maličkých ponúknu vianočné trhy v teple pod strechou svojim návštevníkom už vo svojom 23. ročníku. U 300 vystavovateľov si vyberiete z bohatej ponuky sortimentu od tradičných vianočných dekorácií, hračiek, koženého a iného módneho oblečenia cez sklo, bytové doplnky, zábavnú pyrotechniku, kozmetiku, šperky a bižutériu, spotrebný tovar, elektroniku, knihy a ďalšie. Nechýbajú ukážky ľudových umeleckých remesiel, ako napr. paličkovanie, zdobenie medovníčkov, výroba sviečok, spracovanie kože a ďalšie.

Nemusíte sa obávať, že vás pri vianočných nákupoch prepadne hlad alebo smäd. Na svoje si prídu aj milovníci klasických špecialít ako sú „cigánska“, lokše, štrúdle, husacina, či zemiakové placky. Zahrejú a dobrú náladu dodajú medovina, varené vínko, či vianočný čaj.

Dni Vianoc ponúkajú atmosféru vianočných trhov a tie najlepšie nákupy ako od Ježiška. Pre detičky sa počas víkendov otvára vianočný raj, kde ich čaká maľovanie na tvár, tisíce hier, tvorivé dielne, známe osobnosti a aj vystúpenia šikovných psíčkov.

Nezabudnite, 6.12. príde Mikuláš so svojimi pomocníkmi anjelom a čertom a obdarujú všetky dobré deti v Inchebe. Dni Vianoc potrvajú do soboty 22. decembra.