Poľovníctvo a oddych aj v znamení vábenia zveri

Blížiaca sa výstava Poľovníctvo a oddych bude sviatkom pre profesionálnych poľovníkov, poľovníckych nadšencov a všetkých, ktorí radi trávia svoj voľný čas obklopení prírodou.

Veľkým lákadlom výstavy budú ukážky vábenia zveri. Imitovanie hlasových prejavov zvierat je veľmi staré umenie, ktoré v minulosti vládal takmer každý poľovník. Táto technika umožňovala pozorovať a uloviť aj inak plachú zver. Členovia Slovenskej poľovníckej komory budú okrem toho napodobňovať hlasové prejavy vtákov a cicavcov. Dozviete sa aj o histórii poľovníctva na Slovensku a o tradíciách v poľovníctve a v sokoliarstve a novinkou bude tento rok prezentácia fotopascí.

Samozrejmosťou je ponuka sortimentu pre poľovníkov a milovníkov prírody a príjemným spestrením tohtoročnej výstavy bude módna prehliadka poľovníckeho oblečenia, ktoré budú predvádzať dámy z Klubu slovenských poľovníčok.

Príďte načerpať inšpiráciu na trávenie voľného času v prírode. Tešíme sa na vás v termíne od 30. 1. do 2. 2. 2014 na výstave Poľovníctvo a oddych, ktorá bude spoločne s výstavou Wellness a fitness dopĺňať medzinárodný veľtrh cestového ruchu ITF SLOVAKIATOUR.

poľovníctvo a oddych 2013

poľovníctvo a oddych 2013