Podpora Slovenska, aj inšpirácie zo zahraničia

Ďalší ročník veľtrhu Danubius Gastro prinesie viac slovenských výrobcov potravín, ktorí sa predstavia v rámci spoločnej expozície Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komory, ale aj individuálne. Hlavný partner veľtrhu Kaufland Slovensko bude prezentovať regionálnych dodávateľov a ich sortiment. Svoj priestor však dostanú aj zahraniční vystavovatelia s ponukou ochutnávok ich národných kulinárskych i nápojových špecialít. Oživením Danubius Gastro budú nepochybne noví vystavovatelia z Číny so širokou paletou potravín.

Atraktívny program a súťaže

Tradične nabitý sprievodný program s viac ako piatimi stovkami organizátorov a súťažiacich sa bude konať v troch halách. V súťažiach sa rozhodne o najlepšom bratislavskom rožku, najchutnejšom chlebe, výrokoch z medového a lineckého cesta či najlepších pagáčoch pre rok 2018. Svoje sily si zmerajú pekári, cukrári, barmani, baristi, či kuchári. Oči, ale aj chuťové poháriky potešia kuchárske alebo barmanské šou, ale aj Kávové mestečko plné zaujímavých informácií, exhibícií a súťaží.

Kompletný sprievodný program veľtrhu Danubius Gastro nájdete tu.

Nezmeškajte veľtrh Danubius Gastro od 25. do 28. januára, ktorý doplní veľtrh cestovania ITF Slovakiatour. Spolu s veľtrhmi môžete navštíviť aj obľúbené výstavy Wellness a Fitness a Poľovníctvo a Oddych.