Vidieť. Zažiť. Incheba.

Najväčšie slovenské výstavisko. Jedna z dominánt hlavného
mesta. Miesto pre váš biznis aj výnimočné zážitky.

Unikátny výhľad na mesto Unikátny výhľad na mesto 2 Unikátny výhľad na mesto 3

Veľtrhy a výstavy

Sme lídri v segmente výstavníctva na Slovensku. Tvoríme úspešné veľtrhy a výstavy, z ktorých mnohé majú silné meno aj v zahraničí. Stačí spomenúť Autosalon, ktorý je top automobilovou výstavou v celej strednej Európe. Stavebný veľtrh Coneco štyridsať rokov otvára stavebnú sezónu na Slovensku. A kto by nepoznal Bibliotéku? Knižný veľtrh neodmysliteľne patrí k bratislavskej jeseni a inšpiruje celé generácie. Naše veľtrhy a výstavy žijú a vyvíjajú sa spoločne s vami.

Máte záujem vystavovať?

Našim vystavovateľom ponúkame plný výstavný servis. Návrhy, vybavenie a stavbu expozícií - typových, alebo prispôsobených na mieru špeciálnym požiadavkám s profesionálnym zabezpečením všetkých služieb vrátane reklamy. Odprezentujte svoju spoločnosť na veľtrhu alebo výstave čo najlepšie.

Veľtrhy a výstavy Veľtrhy a výstavy 2

Eventy

Okrem veľtrhov a výstav sa zameriavame aj na organizáciu kultúrnych, spoločenských, firemných či športových podujatí. Vďaka variabilite a multifunkčnosti našich priestorov si Inchebu, ako miesto svojho eventu, pravidelne vyberajú organizátori koncertov, dlhodobých výstav, konferencií a odborných školení, plesov či firemných večierkov, ale aj štátnických podujatí na najvyššej úrovni.

Máte v pláne zorganizovať event?

Našim klientom ponúkame fullservisové riešenia od ideového konceptu podujatia, cez zabezpečenie zvuku, osvetlenia, cateringu, dekorácií a programu. Spoľahnite sa na nás.

Eventy Eventy

Offices

Incheba, ako miesto vášho podnikania? Prečo nie? V Incheba Tower nájdete priestory, vďaka ktorým sa budete môcť plne sústrediť na svoju prácu. Pochopiteľne, ak vás práve nezaujmú úchvatné výhľady na Rakúsko a panorámu Bratislavy.

Offices Offices Offices

Hotel Expo

Potrebujete prespať v Bratislave? Využite náš Hotel Expo! V obklopení lužných lesov, v pešej dostupnosti do centra mesta a s vynikajúcim dopravným napojením bude pre vás pracovný i súkromný pobyt v hlavnom meste potešením.

Hotel Expo Hotel Expo Hotel Expo

Student Residence

Študujete v Bratislave a hľadáte si ubytovanie? Máme pre vás k dispozícii obľúbený súkromný internát Student Residence. Nájdete u nás komfortné bývanie a ideálne podmienky pre štúdium a študentský život.

Student Residence Student Residence Student Residence