Pridané:

Záhradná technika EGO POWER+

EGO POWER+ akumulátorová záhradná technika

Revolučná technológia batérii pre stroje do záhrady a na prácu okolo domu, ktoré majú výkon ako benzínové stroje, ale bez nežiaducich účinkov ako sú splodiny z benzínu, vysoký hluk a vibrácie.

Batéria EGO POWER+ je unikátna v tom aký dokáže podať výkon a výdrž. Napätie 56V zabezpečuje optimálny výkon a pomer hmotnosti batérie, dizajn batérie s technológiou KeepCool ™ zabraňuje prehrievaniu. Jedna batéria stačí pre každé zariadenie, zariadenia sú spratné, netreba skladovať benzín alebo namotávať nepraktické šnúry.  EGO POWER+ je svetová jednotka na trhnu s bezdrôtovými (akumulátorovými) zariadeniami, pretože vyvíja len zariadenia na el.energiu, nemá žiadnu divíziu so spaľovacími motormi, preto aj vývoj sa sústredí jedine na vývoj bezdrôtových technológií. Výhodou pre zákazníka je až 5 ročná záruka na stroj a 3 ročná záruka na batériu.

EGO POWER+ predstaví na veľtrhu niekoľko produktov záhradnej techniky:

EGO POWER+ KOSAČKY : Kosenie s výkonom ako by ste kosili s benzínovou kosačkou. Akurát bez nevýhod benzínu. Žiadne splodiny, vibrácie a hluk. Unikátny dizajn, inovatívna batéria s dlhou výdržou, výkonné motory, ľahká skladovateľnosť a obsluha.

EGO POWER+ KROVINOREZY A VYŽÍNAČE: Ergonomický dizajn, rýchle nabíjanie a prevratná technológia Powerload™- automatické navíjanie lanka bez potreby demontáže hlavice, predstavujú naozaj revolučné zariadenia.

EGO POWER+ PÍLY: Reťazové píly EGO Power+ si poradia aj s naozaj ťažkou prácou. Pníky, guľatiny, či vetvy, pred týmito pílami neobstojí nič.  Napínanie reťaze jednou páčkou bez potreby náradia nikdy nebolo jednoduchšie. V praktickom okienku na kontrolu oleja si skontrolujete hladinu mazania za pár sekúnd. Pokiaľ ide o bezpečnosť, tu naše reťazové píly tiež spĺňajú najnáročnejšie požiadavky. Chránič pred spätným úderom a elektrická brzda reťaze Vás počas práce chránia pred úrazom. Vďaka systému automatického mazania sa reťaz otáča vždy hladko.

EGO POWER+ MULTI TOOL: Jedna revolučná základňa. 10 spôsobov, ako ju použiť. EGO Power+ multi tool je doteraz naše najuniverzálnejšie zariadenie, ktoré toho zvládne naozaj veľa. K dispozícii je 10 prídavných zariadení, s ktorými je ľahké prejsť z kosenia na strihanie, pílenie, zarovnávanie okrajov alebo úpravu pôdy, kartáčovanie a zametanie. Navyše náš predlžovací kus Vám umožní dosiahnuť akúkoľvek výšku. Keďže energiu dodáva naša inovatívna 56V oblúková lítiová batéria, máte všetku potrebnú energiu bez hluku alebo splodín a s rovnakým výkonom ako pri benzínových strojoch.

EGO POWER+ NOŽNICE NA ŽIVÝ PLOT: Nožnice na živý plot EGO Power+ sú k dispozícii v dĺžkach od 51 do 65 cm, čo ich robí ideálnymi pre starostlivosť o živý plot akejkoľvek šírky. Ich silnou stránkou je dvojité ostrie a laserom rezané a diamantmi brúsené nože pre presný a čistý rez. Dvojrýchlostný volič umožňuje zvoliť správnu rýchlosť pre každú úlohu a veľká rezná kapacita znamená, že môžete pracovať aj na širších živých plotoch s hrubšími vetvami a stonkami. Špička čepele je chránená pred prípadným nárazom do steny či oplotenia. Pre bezpečnejšiu prácu je čepeľ opatrená bezpečnostným chráničom, aby ste sa vyhli zraneniu, zatiaľ čo elektrická brzda po uvoľnení spúšte okamžite zastaví čepeľ.

EGO POWER+ FUKÁRE: Prekoná aj benzínové fukáre. Poháňané vysoko účinným bezkartáčovým motorom, fukáre EGO Power+ sú vybavené technológiou používanou v tryskových turbínach a širokou trubicou, ktorá poskytuje maximálny prietok vzduchu. Možnosť nastaviť si variabilnú rýchlosť Vám pomôže udržať si nad prácou kontrolu. Vybrané modely majú tiež turbo režim a prinášajú mimoriadny výkon pre ťažko sa pohybujúce objekty. Dokonca sú lepšie, ako väčšina ručných benzínových fúkarov na trhu. S použitím TURBO režimu okrem listov dokáže očistiť príjazdovú cestu aj od menších kamienkov.

Vystavovateľ: VVED TECHNIKA, s.r.o , výhradné zastúpenie EGOPOWER+ na Slovensku