Pridané:

SmarterHOME

Smart domácnosť s FIBARO Home Center 3

Predstavujeme Vám skutočnú revolúciu v riešeniach pre inteligentné domácnosti ! Novinka FIBARO Home Center 3 je najpokročilejšia a najinovatívnejšia riadiaca jednotka – mozog, smart domácnosti na trhu. Kombinuje v sebe najnovšie technológie a užívateľské prostredie vyvinuté spolu FIBARO užívateľmi a zohľadňujúc 10 ročné skúsenosti v oblasti domácej automatizácie.

Integrujte FIBARO s viac ako 2000 produktami od rôznych výrobcov alebo technológií a jednoducho ovládajte zariadenia vo vašej smart domácnosti ako osvetlenie, kúrenie, chladenie, zabezpečenie alebo zavlažovanie – a to všetko iba pohybom ruky, hlasom alebo stlačením tlačidla. A to všetko zabalené v modernom a funkčnom dizajne najpokročilejšej riadiacej jednotky pre inteligentnú domácnosť – FIBARO Home Center 3!

SmarterHOME (hascon s.r.o.) najväčší a najkomplexnejší predajca produktov a riešení pre bezdrôtové ovládanie inteligentného domu, bytu, kancelárie alebo obchodnej prevádzky. Keďže ide o bezdrôtové ovládanie, nie je potrebná zložitá a nákladná kabeláž a riešenie je tak vhodné do novostavieb ako aj existujúcich objektov. Ponúkame riešenia od jednoduchého ovládania spotrebičov, až po komplexné ovládanie celej smart domácnosti a integrácie s inými výrobcami a produktami. Samozrejmosťou je vzdialené ovládanie cez mobil alebo tablet, ako aj ovládanie hlasom alebo gestami.

SmarterHOME (hascon s.r.o.) je oficiálny slovenský distribútor pre značky FIBARO, DANALOCK, iEAST, MCO Home, Homey, Shelly, Aqara a mnoho iných značiek domácej automatizácie.

Tešíme sa na vás opäť na výstave CONECO 2020, hala B.1, stánok 308.

Viac informácií nájdete na našich stránkach TU a TU.

Vystavovateľ: SmarterHOME