Novinky od LINHAI

Na prácu aj zábavu – pracovné štvorkolky a UTV Linhai

Úžitkové štvorkolky

Štvorkolky Linhai sú neuveriteľne všestranné, dokážu vykonávať rôzne práce a môžete k nim pridať množstvo príslušenstva a prídavných zariadení, ktoré ešte viac rozšíria ich možnosti.

370 Promax 4×4
LINHAI 370 Promax je základný model s pohonom všetkých kolies. Táto úžitková štvorkolka za atraktívnu cenu má väčší a výkonnejší motor, skvelý pomer ceny a výkonu a pohon 4WD, ktorý vás dokáže dostať z bahna a zároveň vám poskytne maximálny pôžitok z jazdy. Vďaka novým LED svetlometom je nový model agresívnejší. Nový mechanizmus radenia je teraz presnejší a plynulejší.

420 Promax 4×4
Linhai 420 Promax 4×4 je výrazne vylepšený model 400 s väčším motorom, vyšším výkonom, novým atraktívnym dizajnom s technológiou LED a nezávislým zavesením všetkých kolies.

650L Promax EPS 4×4

Viac sily, viac výkonu Linhai 650L s posilňovačom riadenia a novo vyvinutým motorom Linhai LH191MS. Moderný dizajn Promax so svetlometmi LED Matrix a robustným oceľovým predným nárazníkom. Úžitkový traktor Linhai 650 ProMax je pripravený zvládnuť akúkoľvek prácu na farme, chate, poli alebo v lese. Prístrojová doska TFT je vybavená automatickým nastavením jasu, ktoré dokáže automaticky upraviť jas obrazovky podľa intenzity okolitého svetla. Pri každodennom používaní, na výletoch a v náročnom teréne oceníte vynikajúco agilný podvozok s nezávisle zavesenými kolesami a elektrickým prepínaním pohonu 2×4/4×4 s uzávierkou diferenciálu.

UTV

UTV Linhai, to je robustná konštrukcia a moderné technológie. Premieňajú ťažkú prácu na zábavu, spájajú vysokú praktickosť a kvalitné remeselné spracovanie.

UTV 1100 Diesel

Špičkové pracovné UTV s renomovaným spoľahlivým japonským dieselovým motorom Kubota a atraktívnym dizajnom so svetlometmi LED Matrix. LINHAI UTV1100 Diesel má všetko, čo potrebujete na ťažkú profesionálnu prácu: veľkú korbu s poltonovým užitočným zaťažením, 800 kg ťažnú kapacitu, robustný podvozok 2×4/4×4, jednoduché ovládanie a vysokú pracovnú morálku.

UTV 570 T-boss EPS

Linhai UTV 570 T-BOSS EPS je známy pracovný kôň. Moderný dizajn so športovými akcentmi a liatymi kolesami zaujme na prvý pohľad. Vďaka posilňovaču riadenia je riadenie pohodlné a jednoduché aj pri jazde s nákladom. Linhai 570 T-BOSS EPS je ideálnym pomocníkom na prácu v lese, na stavenisku, v parkoch, záhradách, športoviskách, pri zásobovaní horských hotelov.

www.linhai-atv.cz