Pridané:

Náradie pre profesionálov NARIMEX

NTC – STAVEBNÁ MECHANIZÁCIA MASTER – VŠETKO PRE VYSUŠENIE VAŠEJ STAVBY

Spoločnosť Narimex, spol. s r.o. je malá stabilná firma s  rodinnou atmosférou, úspešne fungujúca na slovenskom trhu už 30 rokov. Bola založená v máji roku 1990. Od svojho vzniku sa zaoberá predajom ručného elektrického, pneumatického, hydraulického a vysokofrekvenčného náradia a príslušenstva, nástrojov, kotviacej techniky, technických kief, brúsnych materiálov, komunálneho náradia, momentových kľúčov a ochranných pracovných prostriedkov.

Spoločnosť Narimex spol. s r.o. sa zameriava na predaj vysokokvalitného náradia dovážaného hlavne od nemeckých a amerických výrobcov. Hlavnými odberateľmi tohto druhu náradia sú podniky zamerané na priemyselnú výrobu, oceliarne, strojárne, energetika, automobilový priemysel a stavebníctvo.

Za posledné roky podnikania sa sortiment rozrástol o malé stavebné stroje a mechanizáciu. Aj preto sme sa, po takmer 20 rokoch, opäť rozhodli zúčastniť sa formou expozície na výstave CONECO. Popri tradičných značkách náradia ako BOSCH, MAKITA   a ďalších, sa na expozícií zúčastnia výrobcovia NTC (stavebná mechanizácia), MASTER (ohrievacie telesá a vysušovanie stavieb), CEDIMA (píly na stavebné materiály) a EIBENSTOCK (špecialista na opracovanie betónu). Svojim sortimentom sme pripravení ponúknuť komplexný sortiment pod jednou strechou pre požičovne náradia aj malé a stredné stavebné spoločnosti.

Vystavovateľ: NARIMEX