Borovička Juniperus

Borovička JUNIPERUS

 

OLD HEROLD rozvíja príbeh trenčianskych likérok už viac ako sto rokov. Pod siluetou majestátneho hradu zdokonaľovali generácie liehovarníkov tradičnú výrobu ovocných destilátov a legendárnej borovičky. Najstaršiu slovenskú borovičku JUNIPERUS v Trenčíne vyrábali už v roku 1905. Kraj bohatý na borievky, zručnosť páleničiarov a jedinečné výrobné postupy boli v roku 1936 základom na pridelenie československej ochrannej známky. V roku 1967 získala trenčianska borovička JUNIPERUS medzinárodnú ochranu pôvodu registrovanú na Úrade pre patenty a vynálezy v Ženeve a od roku 2016 je slovná ochranná známka JUNIPERUS registrovaná pre celé územie EU.

Viac ako storočná tradícia v novom dizajne.

Po rokoch sme oživili hranatú fľašu so skosenými hranami a krátkym hrdlom. V novej verzii má ešte ostrejšie hrany a širšie ramená ako pôvodná. Pridali sme reliéf z bobúľ a ihličia borievok a hrdé logo na bočné steny skla. Nové logo JUNIPERUS na etikete je originálnym remixom viacerých historických verzií loga. Dopĺňajú ho informácie o pôvodnom roku výroby a číslo národnej a medzinárodnej registrácie v Ženeve.

 

Borovička JUNIPERUS je symbolom bohatej tradície trenčianskych borovičkárov.

Dvakrát pálený borievkový destilát z ručne zberaných plodov, jemný lieh pre rozvinutia chute a skúsení liehovarnícki majstri. Také jednoduché a stále výnimočné. Už viac ako sto rokov.

Vystavovateľ: OLD HEROLD, s.r.o.