Cenovky Almeco

ALMECO: cenovky na PVC kartách

Ponúkame možnosť výroby vlastných cenoviek a potlač PVC cenoviek (kariet) na označenie tovaru.

Pomocou vlastnej tlačiarne (ponúkame viaceré modely) si okamžite vytlačíte aktuálnu cenovku tovaru presne podľa Vašich potrieb. Vyznačíte zoznam alergénov, presné zloženie, resp. zoznam použitých ingrediencií, zvýrazníte napr. bio kvalitu a vložíte pikto-gram.

Potlačené karty sú oproti laminovaným štítkom:
 • pútavé • hygienické
• trvácne • profesionálne.

 

Cenovky – karty je možné zvýrazniť aj farebnými štítkami s popisom (”AKCIA”, “BIO”, “Novinka”…) Všetky materiály (karty, pásky…), ktoré sa používajú na tlač cenoviek na našich tlačiarňach Magicard / Matica splňajú príslušné oprávnenia pre styk s potravinami v súlade s normami EÚ. Karty sú dostupné vo viacerých farbách (čierna, červená, zelená, oranžová…možnosť výberu aj z neónových farieb), vo viacerých rozmeroch (najpoužívanejšie sú čierne matné karty vo veľkosti bankovej karty (85,6 × 54 mm, hrúbky 0,76 mm alebo tenké v hrúbke 0,45 mm) a predĺžené karty veľkosti 110-140 × 54 mm, hrúbky 0,45 mm).

 

 

Zároveň ponúkame stojany, stojančeky, pomocou ktorých si môžete cenovky priamo pri tovare umiestniť, prípadne vyznačiť akciovú ponuku, či zvýrazniť ponuku noviniek.

Intuitívny a užívateľsky príjemný softvér Vám umožní navrhnúť, upravovať a tlačiť karty presne podľa Vašich potrieb. Možnosťou je aj pripojenie Vašej databázy pre uľahčenie tlače opakujúcich sa kariet.

Vystavovateľ: ALMECO/ D121