NISSAN DRIVING SHOW

Unikátny crossover Juke-R s výkonom 405 kW/550 k  budete mať možnosť pozrieť si naživo 6. júna v Bratislave na akcii Juke-R street Driving Show 2012. 

 Juke-R mal pôvodne slúžiť len ako jednorázový koncept, ktorý prepojí dva modely značky Nissan – nezameniteľný dizajn malého crossoveru Juke so superšportovými vlastnosťami GT-R. Reakcia, s akou sa však Juke-R stretol na celom svete motivovala Nissan k jeho sériovej produkcii. Automobilka má už  záväzné objednávky od súkromných zákazníkov a záujem ďalej rastie. Zatiaľ čo dva kusy existujúcich prototypov poháňa technika z GT-R modelového roku 2010, sériové modely už budú disponovať najnovšími “črevami” GT-R pre modelový rok 2012. Dvakrát preplňovaný benzínový šesťvalec objemu 3,8 l ostáva nezmenený, ale výkonovo si sériový model polepší o 48 kW na 405 kW/550 k.

v rámci Juke-R street Driving Show 2012 sa Juke-R predstaví v jednotlivých krajinách strednej Európy. Postupne sa tak objaví na roadshow plnej adrenalínu a zábavy v uliciach Prahy, Budapešti, Bratislavy, ale aj na pretekoch Verva v poľskej Varšave. Bratislavské podujatie  nazvané JUKE-R STREET DRIVING SHOW 2012 sa bude konať už 6. júna v areáli výstaviska Incheba a bude kombinovať aktivity pre odbornú a laickú verejnosť. Princípom je predviesť Juke-R v plnej akcii na špeciálnej dráhe, ktorá bude pre túto príležitosť vybudovaná na ploche práve v priestoroch Incheby. Celá akcia je spojená s poslucháčskou súťažou s rádiom Európa 2. Poslucháči rádia Európy 2 sa môžu stať jedným z testovacích jazdcov tejto čiernej šelmy. Jeden z účastníkov show potom bude mať šancu získať výhru v podobe vozidla Juke za takmer 20.000 EUR.

Viac informácií nájdete na http://nissan-specialneponuky.sk/sk/specoffers/view/166