Multifunkčnosť a variabilita na Moddome

Jedným z trendov, ktorým sa uberajú výrobcovia nábytku, je nepochybne jeho multifunkčnosť a variabilita. Veď kto z nás by nechcel nábytok, ktorý môže rovnako dobre využiť pri rôznych príležitostiach? Veľtrh MODDOM prinesie multifunkčný dizajnový taliansky nábytok, ktorý rieši nedostatok priestoru typického pre dnešnú dobu. Z konferenčného stolíka tak bez ťažkostí vykúzlite jedálenský stôl až pre 14 ľudí.

Lahôdkou bude odpočinkové kreslo potiahnuté látkou z exkluzívnej kolekcie módneho ilustrátora Reného Gruaua z Paríža, ktorý pracoval pre módne domy ako Christian Dior, Yves Saint Laurent, Lanvin, Balenciaga, Givenchy a mnohé ďalšie. Umenie Reného Gruaua je vyjadrením nesmrteľnej elegancie a štýlu. Zdanlivo jednoduché ťahy štetcom, farebnosť a schopnosť dostať sa k podstate objektu urobili z Reného Gruaua jedného z najväčších módnych umelcov predchádzajúceho storočia.

René Gruau   René Gruau

Tým sa však zoznam nekončí. MODDOM prinesie novú exkluzívnu kolekciu zamatových poťahových látok „Underground“, ktorá je výsledkom spolupráce s londýnskou mestskou hromadnou dopravou. Dizajn poťahových látok vychádza zo vzorov, ktoré sa používali na sedadlách v londýnskom metre a v autobusoch. Nové farebné odtiene priniesli nečakaný výsledok.

Nezabudnite, veľtrh MODDOM v bratislavskej Inchebe pre vás otvorí svoje brány od 16. do 20. októbra.