Motocykel, 15. - 18. 3. 2012

Výstava Motocykel od 15. do 18. marca predvedie stovky motocyklov najznámejších značiek. Pridajú sa ku nej ďalšie tri podujatia: výstava lodí Boat show, výstava bicyklov Cykloshow a výstava Rybárstvo a voľný čas. Počas štyroch dní podujatia určené predovšetkým aktívnym ľuďom prinesú nevídanú pastvu pre oči, ale aj zaujímavé sprievodné programy.

Na ploche 12 000 m² sa predstaví 138 vystavovateľov z Českej republiky, Chorvátska, Maďarska, Nemecka, Pakistanu, Poľska, Talianska, Rakúska a Slovenska. V rámci výstavy Motocykel budú zastúpené značky: ACCESS MOTOR, ADAMOTO, APRILIA, ARCTIC CAT, ATV, BIG DOG, BENELLI, BIMOTA, BOMBARDIER, BMW, CAN AM, CPI, DERBI, DUCATI, GAS GAS, GILERA, HARLEY DAVIDSON, HONDA, HUSQVARNA, KAWASAKI, KEEWAY, KTM, MALAGUTI, MOTO GUZZI, MV AGUSTA, PEUGEOT, PIAGGIO, SMC, SUZUKI, TGB, TRIUMPH, VESPA, YAMAHA,... Okrem nadupaných strojov výstava ponúkne aj široký výber motocyklového oblečenia, rôznych doplnkov a ochranných prvkov.

Návštevníci uvidia nielen sériovo vyrábané motocykle, ale aj lahôdky vyhotovené špeciálne podľa predstáv ich majiteľov. Väčšina takýchto vylepšení sa bude nachádzať v hale B stred v sekcii Customs of Slovakia, ktorá je zároveň súťažou o titul majstra Slovenskej republiky v rôznych kategóriách bike buildingu. Atmosféru šampionátu dotvoria besedy so staviteľmi, vystúpenia rockových skupín, ukážky airbrush, bodypaintingu, či tetovania. Slávnostné vyhlásenie výsledkov Customs of Slovakia bude v sobotu o 17:00.

Bohatý program pripravila aj Slovenská motocyklová federácia. Nedávno sme sa tešili z úspechov niekoľkých našich pretekárov na Dakare a iných medzinárodných podujatiach. Naši reprezentanti Dušan Čipka, Ján Zaťko, Ivan Jakeš a Štefan Svitko nevynechajú výstavu Motocykel a zúčastnia sa autogramiád s návštevníkmi.

Medzi zaujímavosti tohtoročnej výstavy bude patriť aj vzácny stroj patriaci majstrovi sveta Caseymu Stonerovi. Svoju šikovnosť a odvahu predvedú na výstave kaskadéri Martin Krátky a Tomáš Tóth.

Výstava Cyklo Show je zameraná na prezentáciu rôznych typov bicyklov, technického oblečenia a praktických informácií, ktoré pomôžu užiť si čas strávený v prírode na bicykli.

Boat Show ukáže čaro a romantiku, ktoré so sebou nesie trávenie dovolenky na lodi. Predstaví plachetnice, vybavenie pre jachtárov a jachting, motorové člny, lodné motory, služby a potrebné príslušenstvo. Osloví zaujímavou ponukou lodí a doplnkov všetkých lodiarov - profesionálov, ale aj tých ktorí ešte len uvažujú o okúsení tohto zaujímavého životného štýlu.

Výstava Rybárstvo a voľný čas ponúkne kompletný sortiment na rybárčenie od oblečenia, obuvi, prútov, cez člny, krmivá a doplnky.

Dátum 15. - 18. 3. 2012
Haly A1, B0, B1, B stred, B2
Otváracie hodiny štvrtok: 09:00 - 12:00 hod. (pre novinárov)
12:00 - 17:00 hod.
piatok, sobota: 09:00 - 19:00 hod.
nedeľa: 09:00 - 17:00 hod.
Vstupné celý lístok: 5 €
zľavnené: 3 €
Parkovné auto: 5 €
autobus: 20 €