Krása, svadba a rodina v Inchebe

Veľtrhy Interbeauty, Dieťa a rodina a Svadobný veľtrh sú definitívne za nami. Od 14. do 15. februára patrili haly výstaviska budúcim nevestám, ženíchom a všetkým, čo sledujú najnovšie trendy v kozmetike a v líčení. A nebolo ich málo - počas dvoch dní to v Inchebe žilo. Kaderníci a vizážisti predvádzali svoje umenie počas niekoľkých exhibícií. Svoje sily si zmerali na Interbeauty Trophy 2014, kde súťažili vo viacerých disciplínach. Najmä prítomných pánov nepochybne zaujali modelky oblečené do svadobných šiat. Ale pozor, šaty mali iba namaľované na nahom tele! Témou súťažných disciplín Body painting 2014 a Aplikácie na telo 2014 bola „Vintage nevesta“.

Na Svadobnom veľtrhu ste zasa mohli vidieť modelky oblečené v skutočných svadobných šatách. Okrem toho si návštevníci vyberali z ponuky obrúčok, svadobných oznámení, doplnkov a služieb súvisiacich so svadbou.

Brány za najdlhším veľtrhom z tejto trojice - Dieťa a rodina - sa zatvorili v nedeľu popoludní. Od 14.2. si mohli rodičia vyberať z najširšej ponuky sortimentu pre deti. Kočíky, cumlíky, plienky, oblečenie, topánky, kozmetika a hygienické potreby - jednoducho všetko, čo potrebujete na starostlivosť o vášho drobca. Maminy sa mohli naučiť, ako masírovať bábätká, ako si zacvičiť jogu s deťmi, ako správne dojčiť...k dispozícii boli odborníci z oblasti psychológie, pediatrie, či gynekológie. Detičky sa počas troch dní zabávali počas workshopov, čítaní z knižiek, hrali sa na predavačky a automechanikov a vozili sa v nádhernom Lego vláčiku - veľtrh mal počas celých troch dní tú správnu rodinnú atmosféru.