Komplexný servis pre starostlivosť o deti

Blížiaci sa sviatok svätého Valentína bude v Inchebe patriť aj tým najmenším. Veľtrh Dieťa a rodina v dňoch 13. a 14. 2. prináša komplexný servis pre starostlivosť o deti a odpovede na otázky súvisiace s výchovou. Deti všetkých vekových kategórií si prídu na svoje vďaka zábavným literárno-hudobným a tanečným predstaveniam, tvorivým dielňam a množstvu hier. Fantastický celodenný program na najmenších čaká aj v sobotu 14.2. v mestečku plnom zážitkov, ktoré prichystala americká hračkárska firma Hasbro.

Veľtrh Dieťa a rodina ponúka široký výber kočíkov, autosedačiek, oblečenia a obuvi, hygienických potrieb, stravy, kníh a hračiek. Výhodou pre návštevníkov je možnosť pod jednou strechou porovnať ponuku sortimentu od viac ako 60 vystavovateľov a poradiť sa o najvhodnejšom výbere aj z hľadiska bezpečnosti detí.

Sprievodný program poteší malých i veľkých. Bezplatné prednášky lekárov, psychológov a detských sestier sa venujú témam od počatia dieťatka, cez prípravu na jeho príchod, pôrod, dojčenie, prikrmovanie, starostlivosť o bábätko až po výzvy súvisiace s výchovou dieťaťa. Mamičky sa okrem iného môžu naučiť techniky tzv. baby  masáží, dozvedia sa o pozitívach aromaterapie v tehotenstve a po pôrode, prípadne zistia, ako vybrať najlepšiu škôlku pre svoje dieťa. Zaujímavosťou budú prednášky a ukážky nosenia detí v šatkách. Matky, ktoré chcú posunúť tzv. šatkovanie na vyššiu úroveň, sa môžu inšpirovať ukážkami tancovania s bábätkom v šatke alebo v ergonomickom nosiči.

Budúcim mamičkám je určený Tehotenský kongres v sobotu 14.2., ktorý zahŕňa prednášky a workshopy s pôrodnou asistentkou, s detskou sestrou z novorodeneckého oddelenia, s certifikovanou laktačnou poradkyňou a s mnohými ďalšími odborníkmi.

Sprievodný program pre najmenších prináša skvelú rozprávkovú interaktívnu tanečnú show Ľadové kráľovstvo, do ktorej sa môžu zapojiť všetky deti. Pohyb je veľmi dôležitý už od útleho veku, preto je v programe aj rozcvička pre deti s The Little Gym. Deti sa môžu tešiť aj na kreatívne dielne, čítanie rozprávok s „Mama, tata, čítajte s nami“, vystúpenie škôlkarov z DC Preliezka, tanečnú show štúdia Dance Kids, či na choreografiu „Kanibali“ so žiačkami SZUŠ Prokofievova. Po celý čas budú k dispozícii spoločenské hry z celého sveta.

Navyše, v sobotu 14.2. sa môžu dosýta vyblázniť vo fantastickom mestečku plnom zábavných štvrtí. V štvrti LITTLEST PET SHOP si vyskúšajú nové sety Littlest Pet Shop, odfotia sa v domčeku s obľúbenými zvieratkami a pomôžu dotvoriť domčeky pre zvieratká. FURBYHO štvrť deti oboznámi s novým Furby Boom a v programe je aj STRETNUTIE S TRANSFORMERS. Celodenný program zahŕňa súťaže, v ktorých môžu deti  získať množstvo darčekov.

Veľtrh Dieťa a Rodina bude otvorený 13. a 14. 2. od 10:00 do 18:00. Pre mamičky s bábätkami bude k dispozícii Hamánek relax zóna s prebaľovacou časťou s plienkami Pampers, stravou pre bábätká Hamánek a miestnosťou na nerušené dojčenie. Všetko od plienok po opateru a stravu budú môcť rodičia s deťmi využívať v Hamánek Relax zóne bezplatne.

Tlačová správa DIEŤA A RODINA 2015 (.pdf)

Pre viac informácií kontaktujte:

Martina Macková
Hovorkyňa
Incheba, a.s.
Viedenská cesta 3-7
851 01 Bratislava, Slovakia
M + 421 911 100 726
T  + 421 2 6727  3345