Judas Priest, 9. 5. 2012

Dátum: 9.5.2012 o 20.00 hod
Umiestnenie: Expo aréna
Predaj vstupeniek: v sieti Ticketportal,
http://www.ticketportal.sk/predstavenie_javisko_view.asp?IDPred=127894

Informácia o státí a sedení v Expo arene.
Sektor A je státie, ostatné sektory B, C, D majú stupňovité sedenie.

Vstupné: od 25,- EU R
JUDAS PRIEST, jedna z najvplyvnejších heavy metalových kapiel všetkých dôb, je na svojom poslednom koncertnom turné s názvom EPITAPH TOUR, ktoré zahŕňa aj Slovensko!

Fanúšikovia budú mať poslednú šancu vidieť a počuť kapelu, ktorá definovala podobu heavy metalu tak, ako ho poznáme dnes.

JUDAS PRIEST dorazí v zostave, ktorú tvoria gitaristi GLENN LIPTON a RICHIE FAULKNER, basgitarista IAN HILL, bubeník SCOT TRAVIS a spevák ROB HALFORD.

Kapela túru odštartovala v lete 2011 a navštívila veľké mestá po celom svete, hrajúc pri tom skladby, ktoré potvrdzujú, že synonymom heavy metalu je bez nadsázky JUDAS PRIEST.

Koncert zahŕňa prierez najväčších hitov JUDAS PRIEST ako aj songy, ktoré kapela nikdy predtým na koncerte nehrala.

Na turné kapela oslavuje 43. výročie svojej existencie a všetko nasvedčuje aj na vydanie novej platne. Jednalo by sa o nasledovníka zatiaľ posledného radového titulu „Nostradamus“.

So všetkými svojimi zbraňami a zosilovačmi vytočenými na maximum dá kapela všetkým svojím fanúšikom jednu z posledných možností stať sa svedkami konečného kovového zážitku, ktorým JUDAS PRIEST bezpochyby je! Pripravte sa na nefalšovaný heavy metal z produkcie JUDAS PRIEST!

Viac info: www.xl.sk, www.judaspriest.com