Jesenná veľtržná sezóna je v plnom prúde

Jesennú časť veľtržnej sezóny otvárili medzinárodné výstavy zamerané na  zdravotníctvo: Slovenské dentálne dni, Slovmedica a Non-Handicap. 

Úspešne sme pokračovali trojicou veľtrhov Interbeauty, Biostyl a Esoterika.

Aktuálne pripravujeme veľtrh Moddom, ktorý spája najnovšie trendy v zariaďovaní v podobe nábytku a doplnkov vhodných do všetkých izieb. Výhodou je aj možnosť načerpať inšpiráciu a bezplatne sa poradiť. Návštevníkom predstaví rôzne štýly a prístupy k zariaďovaniu priestorov. Okrem nábytku pre dospelých aj deti, ponúkne bytový textil, koberce, či výber z množstva dekoratívnych predmetov. Súbežne s ním sa koná výstava výtvarného umenia Art prezentujúca umelecké diela, ktoré interiérom dodávajú charakter vystihujúci vkus majiteľa.  

Kvôli veľkej popularite záhradkárstva sme sa rozhodli rozšíriť veľtrh bývania Moddom o novú sekciu Garden Centrum. Návštevníkom ponúkne široký výber záhradného nábytku, vybavenia zimných záhrad, interiérových rastlín, ale aj poradenstvo aké ošetrenia je potrebné dopriať zeleni pred zimou.

Začiatkom novembra sa koná špecializovaná výstava, jediná svojho druhu na Slovensku, ktorá je zameraná na hodiny, hodinky, drahé kovy, kamene a výrobky z nich. Hodiny a klenoty poskytujú priestor pre predstavenie šperkárskych i hodinárskych noviniek a sú platformou pre rozvoj obchodných vzťahov.

Knižný veľtrh Bibliotéka sa počas svojej viac ako dvadsaťročnej histórie vyprofiloval na kultivované miesto stretnutí tých, ktorí stoja pri zrode literárnych diel a tých, kvôli ktorým má zmysel ich písať. Podujatie sprevádzajú diskusie v literárnych kaviarňach, krsty nových titulov a autogramiády známych osobností. Pre návštevníkov sú pripravené aj veľtržné kino, festival spoločenských hier a literárne diskusie so známymi autormi bestsellerov zo Slovenska i zo zahraničia.