Jesenná edícia Barber Battle aj s Rytmusom, Grimasom a svetovými barbermi

Československý súboj barberov sa uskutoční v sobotu 6. októbra
na medzinárodnom veľtrhu kozmetiky Interbeauty

Bratislavu čaká už druhý súboj barberov z rôznych kútov Česka a Slovenska. Po jarnej premiére sa SK/CZ Barber Battle powered by Bulleit uskutoční v sobotu 6. októbra na veľtrhu kozmetiky Interbeauty v Bratislavskej Inchebe. Rastúcu popularitu barberského umenia v našich končinách podporí svojou účasťou rapper Rytmus, DJ Grimaso, ale aj svetové špičky z Veľkej Británie Menspire Academy na čele s uznávaným Joshom Lamonacom.

barber battle 2018

Súťaží sa o veľa

Barberi zabojujú v kategóriách Klasický pánsky strih, Hair Tatoo Design, Fade na čas, Barbergirl a chýbať nebude ani študentská kategória pre najmladších nádejných holičov. Pribudne aj novinka - Súboj titanov, kde si zmerajú sily všetci víťazi z februárovej edície. Súťaží sa skutočne o veľa – v hre je nový Mercedes A na víkend, víkend v rakúskych Alpách v hoteli Kempinski, špičkové strojčeky najlepšej barberskej značky Wahl, rôzne produkty pánskej kozmetiky, ale aj tetovanie v hodnote 600 € od talentovaného tatéra Samuela Potučeka

Nebudú chýbať veľké mená

Akciu odštartuje o 10:00 moderátor úspešnej relácie Hip Hop Reality Osťo, celou súťažou bude po hudobnej stránke sprevádzať DJ Grimaso. Výkony súťažiacich budú hodnotiť uznávaní britskí barberi Menspire Academy na čele s oceňovaným Joshom Lamonacom, ktorý patrí k anglickej aj svetovej špičke. Ceny víťazom v závere odovzdá slovenský rapper Rytmus. Záujemcovia sa môžu prihlásiť prostredníctvom webovej stránky www.barberbattle.sk.

barber battle 2018

Podujatie sa uskutoční v rámci medzinárodného veľtrhu kozmetiky Interbeauty, ktorý sa koná v Inchebe od 4. do 6. októbra. Viac informácií a kompletný sprievodný program nájdete tu.