Jarné Bratislavské Jazzové Dni

Dátum: 24.5.2012 o 19.00 hod
Umiestnenie: Hala B0
Predaj vstupeniek: v sieti Ticketportal,
http://www.ticketportal.sk/predstavenie_javisko_view.asp?IDPred=128605
na festival aj v sieti Tiposticket, resp. predaj vstupeniek v kancelárii na Jakubovom námesti 12.

Predpredaj: AKCIA: Prvých 200 vstupeniek na voľné sedenie za mimoriadne výhodnú cenu 15,- Eur, po ich vypredaní sa cena zvyšuje na 25,- Eur.

Hlavné hviezdy tohto podujatia: LEVEL 42
a MARCUS MILLER.

LEVEL 42, legendárna britská jazzfunková skupina bude headlinerom Jarných Bratislavských Jazzových Dní. Skupina je známa inštrumentalistickou suverenitou, strojovo presnou funkovou rytmikou a zvláštne zastretým hlasom speváka, basgitaristu a lídra kapely Marka Kinga. Hity ako „ Lessons In Love“, „ Running In The Family“ alebo „Guarantees“ odohrá skupina v obsadení: Mark King – basová gitara a spev, Mike Lindup – klávesy, Nathan King – gitara, Sean Freeman – saxofón, Pete Ray Biggin – bicie.

Ďalšou hviezdou podujatia bude jeden z najväčších súčasných basgitaristov MARCUS MILLER. Nositeľ dvoch cien Grammy je slávny aj ako skladateľ, producent a aranžér. Spolupracoval s mnohými jazzovými, soulovými a popovými hviezdami a bol jedným z najväčších obľúbencov Milesa Davisa. V Inchebe sa predstaví s novou skupinou: Marcus Miller – basová gitara a bas klarinet, Maurice Brown – trúbka, Alex Han – saxofón, Kris Bowers – klávesy, Adam Agati – gitara, Louis Cato – bicie.

Viac info: www.bjd.sk