ITF SLOVAKIATOUR predstaví domáce i exotické destinácie

Prípravy na najväčší veľtrh cestovného ruchu na Slovensku ITF SLOVAKITOUR sú v plnom prúde. Veľtrh tento rok oslávi svoje 20. jubileum a počas tohto ročníka predstaví návštevníkom nielen tradičné, ale i exotické a doteraz zabudnuté a turisticky neprebádané destinácie.

Vôbec po prvýkrát sa na veľtrhu zúčastní Ukrajina, ktorá má výborné turistické vyhliadky. Hlavné mesto Kyjev s Katedrálou sv. Sofie, ktorá je zapísaná v zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO, Odesa s najväčším prístavom v krajine, Krymský polostrov a mnoho ďalšieho – krajina má nepochybne čo ponúknuť aj tým najnáročnejším turistom. Premiéru na veľtrhu bude mať i turisticky menej známe, no na zaujímavosti bohaté Albánsko a Moldavsko a po niekoľkých rokoch privítame na veľtrhu aj Rusko. Z exotickejších destinácií budú svoje krásy na veľtrhu prvýkrát prezentovať Srí Lanka, či Maroko.

Chýbať však nebudú ani krajiny, ktoré sa na veľtrhu zúčastňujú pravidelne – Brazília, Cyprus, Egypt, Chorvátsko, Jamajka, Česko, Maďarsko, Poľsko, Rakúsko, Srbsko, Taliansko, TuniskoTurecko.

Na návštevníkov okrem prezentácie turistických atrakcií a krás jednotlivých krajín spolu s komplexným servisom pre turistov čaká i bohatý sprievodný program. Ochutnávky gastronomických špecialít mnohých regiónov, ukážky ľudovej hudby možnosť vyhrať atraktívne zájazdy a mnoho ďalšieho – tešíme sa na vás na veľtrhu ITF SLOVAKIATOUR od 30. 1. do 2. 2.  2014.