Interbeauty s prevratnými kozmetickými novinkami a rozšíreným sprievodným programom

Kozmetický priemysel je jedno z odvetví, ktoré napredujú míľovými krokmi. Neustále prináša nové produkty sľubujúce omladenie, hladkú  a jasnú pokožku, lesklé vlasy a zdravé nechty. Kozmetické novinky, ktoré prichádzajú na trh, ale aj rokmi overené produkty, od 6. do 8. októbra v bratislavskej Inchebe ukáže najväčší slovenský veľtrh krásy Interbeauty. Súbežne ho doplnia veľtrhy Esoterika a Biostyl, ktoré návštevníkom priblížia zásady zdravého životného štýlu. Na ploche 8 000 m2 sa celkovo predstaví 200 vystavovateľov zo 6 krajín (Slovensko, Česko, Poľsko, Rakúsko, Taliansko, USA).

Na veľtrhu sa stretávajú výrobcovia, distribútori a predajcovia kozmetiky, kozmetických prístrojov a poskytovatelia služieb s odbornými návštevníkmi i záujemcami z radov širokej verejnosti. Kým kozmetičkám, vizážistkám, kaderníčkam, manikérkam a pedikérkam veľtrh otvára dvere k novým možnostiam spolupráce a zvýšeniu odbornosti - napríklad aj vďaka Odbornému podologickému dňu - ostatní návštevníci spoznajú najnovšie trendy a inšpirujú sa prácou profesionálov. Horúce trendy na Interbeauty ukážu známe vizážistky. Lucia Sládečková predvedie líčenie na tému „bábika“, Sandra Baumgartner predstaví mejkap v štýle „femme fatale“ a Zuzana Šutjaková návštevníkov oboznámi s technikami dymového líčenia.  Trendy v účesoch priblíži taliansky hairstylista Vincenzo Piccolo, ktorý sa so svojou vlasovou šou predstaví v piatok 7.10. o 12:00.

Veľtrh Interbeauty bude tento rok ešte pestrejší a farebnejší ako vlani, a to nielen vďaka produktom, ale aj zásluhou úplne nových súťaží. V medzinárodnej súťaži Hair Master SK, ktorá preverí kadernícku kreativitu, nápad i techniku, si záujemcovia zmerajú svoje sily na tému „Harley Quinn“. V druhej medzinárodnej súťaži, Art Creative Make-up, ktorá spája precízny mejkap a kreatívny tzv. face painting, súťažiaci predvedú svoje schopnosti na tému „steampunk“. Už tradične sa na Interbeauty uskutočnia Majstrovstvá Slovenskej republikyMedzinárodné majstrovstvá v manikúre prírodných nechtov, vyhodnotenie finalistov 10. ročníka súťaže Vizáž roka – na témy Crazy Couture a Depth of Beauty, či Majstrovstvá Slovenskej republiky v make-upe s postupom na Medzinárodné majstrovstvá v Düsseldorfe.

Vystavovatelia si nachystali množstvo produktov pre krásu pleti, tela, vlasov i nechtov. Nebude chýbať dekoratívna kozmetika popredných svetových značiek - výborne pigmentované očné tiene, svetovo najobľúbenejšie mejkapy, matné i lesklé rúže, kontúrovacie sety, ale aj kozmetické štetce a ďalšie aplikátory, ktoré prináša internetový obchod Krasotika.sk. Úplnou novinkou na Interbeauty, a zároveň na Slovensku, bude kozmetika svetového formátu Paese. Jej zloženie bez parabénov a alergénov je obohatené o vitamínové komplexy, oleje, vosky a minerály. Mejkap však nie je všetko; základom je zdravá a ošetrená pleť. Na veľtrhu bude k dispozícii množstvo produktov, ktoré cestu za týmto cieľom uľahčia – napríklad kozmetický rad s morskou kmeňovou bunkou, zafírovou vodou a duálnym aqua systémom, vzácny krém La crème 128od Sothys Paris, alebo prírodná kozmetika značiek Original Atok či Havlíkova přírodní apotéka.

Na veľtrhoch EsoterikaBiostyl na návštevníkov čaká ponuka zdravých potravín a surovín, výživových doplnkov, čajov, prírodnej kozmetiky a ďalších produktov pre zástancov zdravého životného štýlu. Veľtrhy sú známe aj pre svoj mimoriadne bohatý sprievodný program. Návštevníci sa môžu tešiť na zaujímavé prednášky odborníkov z oblasti psychológie, osobného rozvoja či medicíny, napríklad o zisťovaní zdravotného stavu podľa očí, základoch numerológie, o potrebe lásky v našom živote, o tom, ako na nás pôsobia živly počas roka, o tajomstvách dobre rozvinutej intuície či o potrebe sebareflexie vo vzťahoch.

Chýbať však nebudú ani témy tajomna a mágie. Škola mágie s medzinárodnou pôsobnosťou Santeria si pre návštevníkov okrem čarodejníckych predmetov a rituálnych potrieb nachystala bezplatné kurzy mentálnej mágie, holistických terapií či výroby magických predmetov. Filipínska liečiteľka Estela Palais Orbito bude zasa prednášať o filipínskom duchovnom liečení a o metóde filipínskych operácií bez skalpela.

Veľtrhy Interbeauty, Esoterika a Biostyl sú otvorené od 6. do 8. októbra od 10:00 do 18:00. Cena vstupného je 6 eur; zľavnené vstupné (študenti, dôchodcovia) je vo výške 4 eurá. Ďalšie informácie a kompletné sprievodné programy sú dostupné na www.incheba.sk.

Tlačová správa INTERBEAUTY, ESOTERIKA, BIOSTYL 2016 (.pdf)

Pre viac informácií kontaktujte:

Martina Macková
hovorkyňa
Incheba, a.s.
Viedenská cesta 3-7
851 01 Bratislava, Slovakia
M + 421 911 100 726
T  + 421 2 6727  3345