Interbeauty a Svadobný veľtrh, 3. - 4. 2. 2012

Jarný festival krásy a zdravia Interbeauty sa koná spolu so svadobným veľtrhom. Ľudia si chcú deň, kedy oficiálne štartuje ich spoločná cesta životom naozaj vychutnať a zapamätať. Chcú byť pri tom výnimočne oblečení a slávnostnejšie upravení, preto spojenie kozmetiky, či metód skrášľovania so všetkým čo patrí k zorganizovaniu poriadnej svadby, je úplne ideálne.

 

Takto to u nás vyzeralo na jeseň:

V tomto ročníku prinesie Interbeauty trendy v líčení nevesty, svadobné účesy a zdobenie nechtov na svadobnú tému. Dominantné postavenie v rámci podujatí má celoslovenská kadernícka súťaž Hair cup, ktorú pripravuje Brani Gröhling. Mladí súťažiaci z odborných škôl predvedú svoju tvorivosť a zručnosť v niekoľkých kategóriách.

Trendy v líčení na jar/leto 2012 francúzskou značkou Guerlain na pódiu predvedie odborníčka Eliška Pichoňská. Oči sú vstupnou bránou ku kráse ženy. Zmyselnosť im dodávajú dlhé a husté mihalnice. Dámy si z tohto dôvodu pomáhajú aplikáciou umelých rias. Dnes už existuje niekoľko spôsobov ako docieliť želaný efekt. Práve v tejto zaujímavej disciplíne sa na jarnej Interbeauty budú konať majstrovstvá Slovenska.

K Interbeauty už tradične patria aj Majstrovstvá Slovenskej republiky v body arte 2012. V tomto roku sa súťažiaci musia popasujú s radostnou témou. Na telách svojich modelov či modeliek majú namaľovať motívy plesov a zábav.

Interbeauty naberie aj trošku vážnejší rozmer. Pre návštevníčky bude zabezpečené počas celého trvania veľtrhu bezplatné vyšetrenie znamienok ako prevencia rakoviny. Včasná diagnostika výrazne zvyšuje pravdepodobnosť úplného vyliečenia tejto zákernej choroby. Odbornú garanciu nad projektom prevzala prof. MUDr. Mária Šimaljaková, PhD.,
prednostka dermatovenerologickej kliniky Univerzitnej
nemocnice Lekárskej fakulty UK.